Servisa pārskats | Alfa Laval

Servisa pārskats

Ja vēršaties pie Alfa Laval, lai saņemtu pakalpojumus un rezerves daļas, jūs izbaudīsiet gatavību un uzticamību, kas ietaupīs jūsu laiku un naudu, vienlaikus atbildīgi izšķiroties par drošību un vidi. Apvienojumā ar mūsu nepārspējamām zināšanām par produktiem un to pielietojumu, tas ir iemesls, kāpēc tik daudzi izvēlas Alfa Laval par savu servisa partneri. Mūsu eksperti ir jūsu īpašums, kas nenogurstoši strādā, lai nodrošinātu jums veiktspēju un sirdsmieru.

Looking for a specific service?

service-960x480.jpg

.

Tehniskā dokumentācija

Izmantojot mūsu precīzo tehnisko dokumentāciju, jūs varat nodrošināt pareizu aprīkojuma lietošanu ikdienas darbībās un pareizi veikt tehniskās apkopes procedūras. Pareizas dokumentācijas pieejamība atvieglo arī sertifikāciju un revīziju, kad tas ir nepieciešams, kā arī saīsina sagatavošanas laiku, pasūtot rezerves daļas. 

Tehniskās dokumentācijas meklēšana

.

Troubleshooting

Mūsu kvalificētie un pieredzējušie problēmu novēršanas speciālisti ir tiešais ceļš, lai atrisinātu jebkuru ar jūsu aprīkojumu saistītu problēmu. Strādājot uz vietas vai attālināti, viņi atrod neplānotu atslēgumu cēloņus un palīdz jums nodrošināt vislabāko iespējamo iekārtas darbību. Sazinieties ar mums, lai saņemtu avārijas pakalpojumus. 

Informācija par problēmu novēršanu

.

Apmācība

Iegādājoties Alfa Laval iekārtas, jūs pērkat uzticamību. Taču jūsu sirdsmiers tikpat lielā mērā ir atkarīgs arī no jūsu aprīkojuma operatoriem. Mūsu padziļinātās apmācības eksperti attīsta un pilnveido viņu kompetenci, lai jūs varētu mazāk uztraukties - un sasniegt vairāk. 

Izpētiet mūsu kursus

PB training

.

Rezerves daļas

Ja izmantojat oriģinālās Alfa Laval rezerves daļas, jūsu prioritāte ir produktivitāte. Mūsu rezerves daļas, kas ražotas ar oriģināliekārtu ražotāju zināšanām un precizitāti, nodrošina funkcionalitāti un darbspējas laiku, kas paildzina iekārtas kalpošanas laiku un samazina īpašuma izmaksas. Mēs piegādājam tās savlaicīgi visā pasaulē, izmantojot mūsu spēcīgo loģistikas tīklu.

Sazinieties ar mums par rezerves daļām

Spare parts banner 640x360.jpg

.

Service offering

Alfa Laval 360° pakalpojumu portfelis

Mūsu Alfa Laval 360° pakalpojumu portfeļa pakalpojumi un risinājumi palīdz jums gūt vislabāko atdevi no ieguldījumiem iekārtās - visā to dzīves ciklā. Mēs sadarbojamies ar jums visos aspektos, sākot ar iekārtas palaišanu, apkopi un atbalstu un beidzot ar uzlabojumiem un uzraudzības pakalpojumiem laika gaitā. 

Gatavība, uzticamība un atbildība

Mēs cenšamies būt gatavi, kad esam jums vajadzīgi, un nodrošināt, lai jūsu aprīkojums būtu gatavs darbam. Mēs pildām savus solījumus - un nodrošinām, ka jūsu iekārtas nodrošina solīto veiktspēju. Mēs nopietni izturamies pret cilvēku un vides aizsardzību - un mēs jums atvieglojam to pašu. 

Pakalpojumu līgumi

Alfa Laval servisa līgumi ir īpaši pielāgoti servisa risinājumi, kas apvieno jebkuru no mūsu pakalpojumiem, pamatojoties uz jūsu īpašajām vajadzībām. Lai maksimāli palielinātu veiktspēju un samazinātu ekspluatācijas izmaksas, šie līgumi sniedz jums sirdsmieru, samazinot negaidītu avāriju risku. Tie arī sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu tehniskās apkopes budžetu.

Uzziniet vairāk par Alfa Laval servisa līgumiem

Alfa Laval servisa līgumi sniedz jums:

  • Maksimālais darbības laiks
  • Īss atmaksāšanās laiks
  • Pilnīga kontrole pār tehniskās apkopes budžetu