Alfa Laval iekārtu serviss

Pateicoties mūsu inženieru uzticamībai un gatavībai, Alfa Laval serviss palīdz uzturēt nepieciešamo iekārtu darbības līmeni un līdz minimumam samazināt iekārtu dīkstāvi. Mūsu ekspertiem, kas nodrošina servisu gan servisa centrā, gan pie klienta, ir nepārspējamas zināšanas par produktiem un to pielietojumu. Tāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas Alfa Laval servisu.

Sazinieties ar mums: +371 678 285 08, latvia.info@alfalaval.com
vai aizpildiet veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies: Aizpildiet veidlapu

Vai meklējat konkrētu pakalpojumu?

Siltummaiņa pakalpojums

Alfa Laval siltummaiņu serviss piedāvā: plākšņu siltummaiņu, plākšņu siltummaiņu rāmju, sildītāju, plākšņu dzesētāju un pasterizatoru atjaunošanu un apkopi. Siltummaiņu servisa ietvaros uzņēmums piedāvā arī plākšņu siltummaiņu, sildītāju, plākšņu dzesētāju un pasterizatoru tīrīšanu.

Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām pogām un pārbaudiet informāciju par katra siltummaiņa servisu:

Compablock serviss Contherm serviss 

Plākšņu siltummaiņa pakalpojums

Plākšņu siltummaiņu serviss - pārtikas rūpniecība

Spirālveida siltummaiņu serviss

Dekanteru serviss

Alfa Laval dekanteru serviss ietver dekantera un rotējošās vienības demontāžu, atsevišķu komponentu ķīmisku tīrīšanu un mehānisku tīrīšanu ar spiediena mazgātāju. Pēc tam dekantera serviss ietver pārbaudi, kuras laikā tiek pārbaudīts atsevišķu dekantera komponentu nolietojums saskaņā ar Alfa Laval standartiem un pārbaudīts, vai tos var remontēt vai, iespējams, nomainīt. Nākamie dekantera servisa posmi ietver rotējošo vienību balansēšanu, montāžu un sagatavošanu transportēšanai.

Alfa Laval dekanteru serviss piedāvā arī iekārtu testus, lai pārbaudītu to piemērotību klientu vajadzībām.

Noklikšķiniet uz zemāk redzamās pogas un pārbaudiet detalizētu informāciju par dekanteru pakalpojumu:

Dekanteru serviss

Separatoru serviss

Alfa Laval separatoru serviss ietver: plānoto apkopi, stāvokļa uzraudzību un modernizāciju, lai uzlabotu veiktspēju. Mūsu centrifūgu servisa inženieri var arī apmācīt operatorus, kā ekspluatēt un uzturēt sistēmu, lai maksimāli palielinātu efektivitāti.

Noklikšķiniet uz zemāk redzamajām pogām un pārbaudiet sīkāku informāciju par katrā nozarē izmantoto separatoru pakalpojumu:

Separatoru serviss - biotehnoloģijas un farmācijas rūpniecība

Separatoru serviss - apstrādes rūpniecība un enerģētika

Separatoru serviss - apstrādes rūpniecība

Separatoru pakalpojums - pārtikas rūpniecība

 

Higiēnas sūkņu serviss

Alfa Laval higiēnisko sūkņu serviss palīdz nodrošināt maksimālu darbspējas laiku sūkņiem, ko izmanto piena, pārtikas, dzērienu, sadzīves ķīmijas un farmācijas rūpniecībā.

Sūkņu serviss ietver: plānveida apkopi, kas ietver visu ražotāja remonta komplektos izvēlēto gumijas blīvējumu nomaiņu, kā arī kapitālo apkopi, kas sastāv no to sastāvdaļu pārbaudes un atjaunošanas, kurām nepieciešams remonts.

Noklikšķiniet uz zemāk redzamās pogas un pārbaudiet sīkāku informāciju par sūkņu apkalpošanu:

Higiēnas sūkņu serviss

 

.

Tehniskā dokumentācija

Iekārtu pareizas tehniskās dokumentācijas esamība samazina rezerves daļu pasūtīšanas laiku, nodrošina pareizu ikdienas lietošanu un apkopi. Pareiza dokumentācija nozīmē ātrāku aprīkojuma sertificēšanu un pārbaudi, kad tas nepieciešams.

Pārbaudiet tehnisko dokumentāciju

.

Problēmu novēršana

Mūsu pieredzējušie un kompetentie problēmu novēršanas speciālisti nodrošina tūlītēju atbalstu uz vietas vai attālināti, atrod neplānotas dīkstāves iemeslu un pārliecinās, ka iekārtas darbojas pareizi.

Informācija par problēmu novēršanu

Alfa Laval Polijas servisa centrs Lodzā, Polijā

Alfa Laval Polijas servisa centrs Lodzā piedāvā plākšņu siltummaiņu un dekanteru remontu, kā arī atsevišķu separatoru, metināto un lodēto siltummaiņu, skrāpētu virsmu siltummaiņu, sūkņu un vārstu remontu. Mūsu speciālisti testē iekārtas, lai pārbaudītu to piemērotību konkrētajam lietojumam, diagnosticē, sniedz konsultācijas un nodrošina servisu uz vietas. Pakalpojumi tiek sniegti klientiem no Polijas, Ukrainas, Baltijas valstīm un citām Eiropas valstīm.

Uzzināt vairāk

.

Rezerves daļas

Ja izmantojat oriģinālās Alfa Laval rezerves daļas, jūsu prioritāte ir produktivitāte. Mūsu rezerves daļas, kas ražotas ar oriģināliekārtu ražotāju zināšanām un precizitāti, nodrošina funkcionalitāti un darbspējas laiku, kas paildzina iekārtas kalpošanas laiku un samazina īpašuma izmaksas. Mēs piegādājam tās savlaicīgi visā pasaulē, izmantojot mūsu spēcīgo loģistikas tīklu.

Sazinieties ar mums par rezerves daļām

Spare parts banner 640x360.jpg

.

PB training

Apmācība

Iegādājoties Alfa Laval iekārtas, jūs pērkat uzticamību. Taču jūsu sirdsmiers tikpat lielā mērā ir atkarīgs arī no jūsu aprīkojuma operatoriem. Mūsu padziļinātās apmācības eksperti attīsta un pilnveido viņu kompetenci, lai jūs varētu mazāk uztraukties - un sasniegt vairāk. 

Izpētiet mūsu kursus

.

Servisa piedāvājums

Pakalpojumu līgumi

Alfa Laval servisa līgumi ir īpaši pielāgoti servisa risinājumi, kas apvieno jebkuru no mūsu pakalpojumiem, pamatojoties uz jūsu īpašajām vajadzībām. Lai maksimāli palielinātu veiktspēju un samazinātu ekspluatācijas izmaksas, šie līgumi sniedz jums sirdsmieru, samazinot negaidītu avāriju risku. Tie arī sniedz jums pilnīgu kontroli pār jūsu tehniskās apkopes budžetu.

Uzziniet vairāk par Alfa Laval servisa līgumiem

Alfa Laval servisa līgumi sniedz jums:

  • Maksimālais darbības laiks
  • Īss atmaksāšanās laiks
  • Pilnīga kontrole pār tehniskās apkopes budžetu

Alfa Laval 360° pakalpojumu portfelis

Mūsu Alfa Laval 360° pakalpojumu portfeļa pakalpojumi un risinājumi palīdz jums gūt vislabāko atdevi no ieguldījumiem iekārtās - visā to dzīves ciklā. Mēs sadarbojamies ar jums visos aspektos, sākot ar iekārtas palaišanu, apkopi un atbalstu un beidzot ar uzlabojumiem un uzraudzības pakalpojumiem laika gaitā. 

Gatavība, uzticamība un atbildība

Mēs cenšamies būt gatavi, kad esam jums vajadzīgi, un nodrošināt, lai jūsu aprīkojums būtu gatavs darbam. Mēs pildām savus solījumus - un nodrošinām, ka jūsu iekārtas nodrošina solīto veiktspēju. Mēs nopietni izturamies pret cilvēku un vides aizsardzību - un mēs jums atvieglojam to pašu.