Rezerves daļu pārdošana

Gudra izvēle

Ar oriģinālām Alfa Laval rezerves daļām var uzlabot ražīgumu un palielināt iekārtu pieejamību. Viegla piekļuve visdažādākajām visaugstākās kvalitātes izturīgām rezerves daļām samazina īpašuma kopējās izmaksas un saglabā labu iekārtu vērtību visā to lietderīgās lietošanas laikā.

Vai meklējat konkrētu pakalpojumu?

Spare parts banner 640x360

Rezerves daļu identifikācija

Vienkārši ievadiet sava Alfa Laval aprīkojuma sērijas numuru, lai piekļūtu nenovērtējamiem resursiem - sākot ar rokasgrāmatām un beidzot ar servisa video un citu svarīgu informāciju. Atkarībā no izgatavošanas datuma šis numurs var būt norādīts kā sērijas numurs, SN# vai tamlīdzīgi.

Ievadiet sērijas numuru

 

Neierobežota pieejamība

Pateicoties mūsu globālajam servisa tīklam, oriģinālās rezerves daļas ir viegli pieejamas Alfa Laval 11 lielos izplatīšanas centros. Turklāt Alfa Laval partneri nodrošina ātru vietējo piekļuvi tādām detaļām kā sūkņi un vārsti.

Alfa Laval uztur milzīgu detaļu krājumu, lai atbalstītu savu pašreizējo produktu līniju, kā arī vecākus izstrādājumus, kuru detaļām var būt pat 100 gadu vecums. Mūsu inventāra sistēma cita starpā ietver precīzus tehniskos datus un pieejamības informāciju par vairāk nekā 450 000 detaļu, un pašreizējos krājumos ir vairāk nekā 50 000 vienību.

Šī informācija tiek glabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.

Drošības datu lapas - ķīmiskie produkti

Safety data sheetsAlfa Laval piedāvā plašu ķīmisko produktu klāstu, lai uzlabotu un palielinātu mūsu aprīkojuma veiktspēju šādās kategorijās:

Smērvielas, tīrīšanas līdzekļi - atkaļķošanas līdzekļi, korozijas inhibitori, pH stabilizētāji, flokācijas līdzekļi atdalīšanai, līmes, virsmas uzlabotāji - atjaunotāji.

Šeit jūs varat atrast jaunākās atjauninātās drošības datu lapas.

Drošības datu lapas

Biežāk uzdotie jautājumi

Kur atrodas Alfa Laval izplatīšanas centri? Kādas detaļas ir noliktavā?

Biežāk uzdotie jautājumi

Citi rezerves daļu pakalpojumi

  • Servisa komplekti. Mūsu servisa komplektos, kas īpaši izstrādāti tā, lai tos būtu viegli lietot, ir iekļautas visas aktuālās oriģinālās rezerves daļas, kas nepieciešamas konkrētam servisam, tādējādi samazinot apkopes laiku.
  • Apmaiņa. Atjaunotas kritiski svarīgas sastāvdaļas un rezerves daļas, kas visas atjaunotas saskaņā ar Alfa Laval standartiem.
  • Ekskluzīvi krājumi. Maksimāli palieliniet darbspējas laiku, uzglabājot svarīgākās rezerves daļas, kas rezervētas ar jūsu uzņēmuma nosaukumu kādā no mūsu globālajiem izplatīšanas centriem, lai nepieciešamības gadījumā tās varētu piegādāt ātrāk.

Kā pagarināt plākšņu siltummaiņu blīvju kalpošanas laiku

Pareiza blīvējuma materiāla izvēle

Gumijas blīvju testēšana

Perfektas blīves montāžas nozīme