Alfa Laval tālvadība

Nodrošiniet nepārtrauktu darbības laiku, veicot attālinātas vadīšanas servisa darbības

Alfa Laval eksperti ātri reaģē uz jūsu servisa vajadzībām pat visgrūtākajos laikos. Izmantojot Alfa Laval Remote Guidance, jūs varat saņemt tiešu atbalstu no mūsu ekspertiem, kuri attālināti vada jūsu apkalpi pie risinājuma. Tas palīdz samazināt vai pilnībā izvairīties no dīkstāves bez fiziskas vizītes.

Alfa Laval tālvadības izmantošana arī palīdz samazināt mūsu oglekļa dioksīda emisiju, tādējādi veicinot jūsu ilgtspējības mērķu sasniegšanu. Mēs nodrošinām, ka jūsu dati ir droši un droši aizsargāti, izmantojot platformu.

Vai meklējat konkrētu pakalpojumu?

Remote guidance 640x360.jpg

Kā tas strādā

Alfa Laval tālvadības rīks ļauj lietotājiem reāllaikā mijiedarboties un sadarboties, neskatoties uz to, ka viņi atrodas dažādās vietās. Tas rada paplašinātās realitātes vidi, kurā dialogu, roku žestus, nekustīgus attēlus, telestruktūru (digitālo skicēšanu) un reālos objektus, kas ievietoti skatā, var izmantot pakalpojumu darbību vadīšanai.

Pakalpojuma darbības joma

Alfa Laval tālvadību var izmantot ar lielāko daļu Alfa Laval aprīkojuma. Varat vai nu iegūt šo pakalpojumu ar abonementu, kas palīdz samazināt administrēšanas izmaksas. Alternatīvi, mēs varam jūs atbalstīt ar tālvadības palīdzību pēc pieprasījuma. Lai uzzinātu vairāk par to, kādi iepakojumi vislabāk atbilst jūsu vajadzībām, lūdzu, sazinieties ar vietējo biroju.