Alfa Laval kanāla partneru programma

Kopīgi attīstīt mūsu biznesu

Mums ir svarīgs katrs mūsu kanāla partneris. Tās ir galvenā uzņēmējdarbības sastāvdaļa, palīdzot mums sasniegt globālu klātbūtni tirgū. Tāpēc mēs cenšamies palīdzēt katram mūsu kanāla partnerim augt.

Kļūstot par autorizētu, sertificētu vai Master Alfa Laval kanāla partneri, jūs saņemat rīkus un atbalstu, kas palīdz paplašināt jūsu biznesu no jauniem un esošiem klientiem.

Savstarpēja izaugsme

Mūsu kanāla partneru programma ir veltīta stabilas partnerības veidošanai, kas ilgtermiņā paliek rentabla. Tas tiek darīts, sniedzot konkrētu biznesa rezultātu!

Alfa Laval Authorized IntegratorAtļauts

Autorizētā partnera līmenis paver piekļuvi jauniem rīkiem, kas palīdz jūsu biznesam darboties efektīvāk un dod cilvēkiem jaunas prasmes, vienlaikus izvirzot ierobežotas prasības jūsu laikam un resursiem.

Alfa Laval Certified Service PartnerSertificēts

Soli, lai kļūtu par sertificētu partneri, nozīmē tuvināt mūsu uzņēmumus, lai radītu jaunas iespējas savstarpējai izaugsmei. Kad jūs kļūstat par sertificētu partneri, mēs izstrādājam biznesa plānu, kurā sīki izklāstīti nākotnes izaugsmes mērķi un attīstības darbības.

Alfa Laval Master DistributorMeistars

Kļūšana par galveno partneri nozīmē augstu savstarpēju iesaistīšanos. Tas rada iespējas, kuras var nodrošināt tikai pasaules tirgus līderis. Mūsu speciālisti cieši sadarbojas ar Master Partners, lai stiprinātu jūsu tirgus pozīcijas. Tas ietver pielāgotas, padziļinātas apmācības, kas atbalsta jūsu pārdošanas centienus, padarot darbiniekus ļoti informētus par Alfa Laval produktiem un pakalpojumiem.

 

Atklājiet savas jaunās biznesa iespējas

Ja vēlaties sazināties ar mūsu kanālu vadītājiem, lai uzzinātu vairāk par Alfa Laval kanāla partneru programmu, lūdzu, apmeklējiet sazinieties ar mums.

Paaugstiniet savu biznesu

Growing our businesses together - Alfa Laval channel partner programmeMums ir svarīgs katrs mūsu kanāla partneris. Tās ir galvenā uzņēmējdarbības sastāvdaļa, palīdzot mums sasniegt globālu klātbūtni tirgū. Tāpēc mēs cenšamies palīdzēt katram mūsu kanāla partnerim augt.

Alfa Laval jebkurā laikā - mūsu e-bizness

Alfa Laval jebkurā laikā ir Alfa Laval e-bizness ar informāciju un rīkiem mūsu kanāla partneriem.

Kanāla partneri, kas saistīti ar tiešsaistes rīku, visā piegādes ķēdē kontrolē savu klientu pasūtījumus. Pasūtījuma informāciju var pārbaudīt reāllaikā, savukārt jaunie pasūtījumi rūpnīcā nonāk dažu sekunžu laikā.

Alfa Laval Anytime ļauj pasūtīt izstrādājumu numurus un konfigurētus priekšmetus vienas un tās pašas pirkšanas sesijas laikā tīmeklī, kā arī ietver viegli darbināmu konfigurācijas rīku.

Ja kanāla partneri vēl nav izveidojuši savienojumu, lūdzu, sazinieties ar vietējo Alfa Laval pārstāvi.

Alfa Laval Anytime

Kļūsti par Alfa Laval partneri

Mēs esam uz klientu orientēta organizācija ar globālu piedāvājumu, kas balstīts uz kvalitāti un servisu. Sadarbojoties vietējā tirgū, mēs piedāvājam īpašu partneru programmu, kuras mērķi ir kopīga izaugsme un efektīvu risinājumu nodrošināšana mūsu klientiem.

People talking
.