Pieprasīt jaunus standartus
GPHE 0 start 1920x480 v2
GPHE 0 start 640x360 v2

Demand new standards

for your heat exchangers

Pasaulē modernākie plākšņu siltummaiņi ar starplikām

Plākšņu siltummaiņi ar blīvslēgu šodien ir tik labi pazīstami, ka tikai retais varētu iedomāties reālas izmaiņas to plākšņu un rāmja konstrukcijā. Taču mēs zinām, ka, kad runa ir par jūsu problēmu risināšanu, ar vienkāršu status quo akceptēšanu nepietiek. Tāpēc Alfa Laval laiž klajā nākamās paaudzes blīvētu plākšņu siltummaiņu līniju rūpnieciskiem lietojumiem. Lai apmierinātu jūsu šodienas un rītdienas vajadzības, mēs esam pārbaudījuši visus aspektus un pārdomājuši katru detaļu. Rezultāts ir jauni, drosmīgi efektivitātes, uzticamības un apkalpošanas iespēju standarti.

Vadās pēc klientu vajadzībām


Pārdomājot mūsu starplikas plākšņu siltummaiņus, izstrādes procesu pilnībā noteica mūsu klientu vajadzības un atsauksmes. Jau no paša sākuma ir bijis skaidrs mērķis, ar kādu tiek veidots nākamās paaudzes siltummaiņu klāsts: risināt esošās problēmas, izmantojot uzlabojumus, kas nodrošina uzlabotu termisko efektivitāti, bezkompromisa uzticamību un vieglāku apkopi.

Uzziniet, kā jūs varat izmantot nepārspējamas siltumtehniskās īpašības, vienlaikus optimizējot enerģijas izmantošanu un samazinot ietekmi uz vidi.

Sasniedziet augstāku efektivitāti

Iepazīstiet patiesu izturību ar jauninājumiem, kas nodrošina pasaules klases mehānisko izturību un uzticamu veiktspēju.

Izbaudiet lielāku uzticamību

Ar sasniegumiem, kas uzlabo atveramību un vienkāršo tīrīšanu un plākšņu apstrādi, jūs parakstāties par drošu, bezstresa un rentablu apkopi.

Gaidiet labāku apkalpošanas iespēju

Pieprasiet jaunus standartus jau šodien

Lai uzzinātu vairāk par savām iespējām vai saņemtu padomu no mūsu ekspertiem par to, kurš blīvējuma plākšņu siltummainis ir vispiemērotākais jūsu uzņēmumam.

GPHE 4 newgeneration 640x360-CTA B

Expertise that sets new standards

...of efficiency

...of reliability

...of serviceability

Part of a high-performance family

Alfa Laval’s Industrial line of heat exchangers includes a wide assortment of solutions for use in practically any industry. We are now extending and upgrading the range, adding new performance possibilities and greater flexibility. By 2020, the next-generation features will be standard for the entire Alfa Laval Industrial line. 

Explore the next generation

A new standard of trouble-free operation

When you choose the world’s most modern range of gasketed plate heat exchangers, you get a partner with the experience and dedication to help you every step of the way. Not only can you take advantage of our comprehensive global service offering, but we can also support you with expertise for securing long-term, smooth operation perfectly fitted to your specific process conditions. 

See what Alfa Laval can offer

Upgrade to modern possibilities

If you already have an Alfa Laval gasketed plate heat exchanger, you may be able to experience a new standard of performance with your existing unit. Replace your current plates with a next-generation plate pack to take full advantage of new plate features. Contact us directly to learn if this option is available for your equipment.

Get in touch today

How long will your gaskets last?

GPredict™ symbolKnowing the expected lifetime of your gaskets is a key to avoiding risks of unforeseen downtime caused by gasket failures. Alfa Laval’s new GPredict™ tool can help you estimate the expected gasket lifetime based on the specifics of each installation.

Read more about the potential that the GPredict™ tool can offer here