Rūpnieciskā saldēšana

Alfa Laval ir vadošais inovators kompakto plākšņu siltummaiņu jomā dzesēšanas un siltumsūkņu sistēmām. Lielākā daļa no mūsu iekārtām tiek uzstādītas saldētavās, ledus hallēs, kuģu būvēs, apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanas, centralizētās siltumapgādes, procesu dzesēšanas, kā arī pārtikas un dzērienu ražošanas iekārtās. Mēs cieši sadarbojamies ar vadošajiem vietējiem uzstādītājiem un sistēmu veidotājiem visā pasaulē, piegādājot gan standarta, gan pielāgotus risinājumus.

Alfa Laval industrial refrigeration

Ilgtspējīgas rūpnieciskās saldēšanas atslēgas

  • Optimizētos risinājumos izmantojiet dabiskos aukstumaģentus, piemēram, amonjaku, oglekļa dioksīdu un ogļūdeņražus
  • Palieliniet efektivitāti ar Alfa Laval siltummaiņiem, kuru minimālais spiediena kritums un temperatūras pieeja saīsina sistēmas atmaksāšanās laiku
  • Izvēlieties uzticamus plākšņu siltummaiņus no Alfa Laval. Daudzi no gandrīz 100000 mūsu piegādātajiem siltummaiņiem tiek izmantoti vairākas dekādes

Vai esat gatavi uzzināt, kā rūpnieciskā saldēšana var uzlabot jūsu ilgtspējību un efektivitāti, kā arī ietaupīt naudu? Sazinieties ar mums tagad.

Apņemšanās sadarboties ar nozari

Industrial-ref-Eurammon.jpg

Eurammon

Eurammon ir uzņēmumu, iestāžu un privātpersonu apvienība, kam ir kopīgs mērķis - veicināt ilgtspējīgu pieeju saldēšanas un siltumsūkņu inženierijas jomā. Kopš tās dibināšanas 1996. gadā Eurammon ir atbalstījusi dabīgo aukstuma aģentu izmantošanu. Alfa Laval ir asociācijas dibinātāja.


Uzziniet vairāk

Industrial-ref-shecco.jpg

Shecco

Shecco ir globāls tirgus akselerators, kas palīdz uzņēmumiem ieviest klimatam draudzīgus risinājumus. Apkures, dzesēšanas un saldēšanas nozarē mēs specializējamies dabīgo aukstuma aģentu jomā. Shecco ir vairāk nekā 15 gadu pieredze inovatīvu, efektīvu un elastīgu risinājumu piedāvāšanā, lai paātrinātu ienākšanu tirgū. Alfa Laval ir partneris jau no paša sākuma.


Uzziniet vairāk

Industrial-ref-iiar.jpg

IIAR

IIAR ir tehniska dalīborganizācija, kurā pārstāvēta visa dabiskās saldēšanas nozares kopiena, tostarp ražotāji, inženieri, darbuzņēmēji, gala lietotāji, akadēmisko aprindu pārstāvji, zinātnieki, pasniedzēji un citi. IIAR ir vadošā amonjaka un citu dabisko aukstuma aģentu drošas, uzticamas un efektīvas izmantošanas aizstāve.


Uzziniet vairāk

U-turn

U-Turn ir šķidruma separators, kas īpaši izstrādāts izmantošanai amonjaka iekārtās ar plākšņu siltummaiņiem. Kompaktais modulis, kas ietver separatoru un plākšņu siltummaini, samazina spiediena zudumus, vienlaikus nodrošinot zemu amonjaka uzlādi un maksimālu energoefektivitāti.


Uzziniet vairāk par U-Turn

 

RefTight™ blīvēšanas sistēma

Augstas veiktspējas blīvējums augsta spiediena darbiem. RefTight™ blīvēšanas sistēma mūsu pusmetinātajos plākšņu siltummaiņos nodrošina uzlabotu, ilgtermiņa veiktspēju siltumsūkņu lietojumos ar augstu spiedienu un temperatūru. Metinājuma šuve ir novietota ārpus atsevišķas gredzena blīvējuma rievas, kas nodrošina uzticamu blīvējumu, pagarina blīvējuma kalpošanas laiku un paildzina servisa intervālus.

Integrēta zemāka dzesēšana

Siltumsūkņi ar augstas efektivitātes konstrukciju var radīt ievērojamus ekonomiskos ietaupījumus. Integrējot zemāku dzesēšanu un atdzesēšanu plākšņu siltummaiņa kondensatorā, ir iespējams uzlabot energoefektivitāti bez papildu cauruļvadu vai citu komponentu izmantošanas.

Uzlaboti risinājumi rūpnieciskai saldēšanai

Semi_welded_range_640x360.jpg

Daļēji metināti plākšņu siltummaiņi

Mūsu kompaktie daļēji metinātie plākšņu siltummaiņi nodrošina lielāku efektivitāti un uzticamību rūpniecisko siltumsūkņu lietojumos. Alfa Laval daļēji metinātie siltummaiņi ir īpaši piemēroti amonjaka siltumsūkņiem. Šie siltummaiņi samazina amonjaka lādiņu un noplūdes risku, izmantojot pārbaudīto RefTight™ blīvēšanas sistēmu. Pieejami ar korozijizturīgu materiālu jūras/upju ūdens siltuma atgūšanai.


Uzziniet vairāk

fhe_alfanova_ind&hvac_right_640x360.png

AlfaNova

Lielākā daļa plākšņu siltummaiņu, ko izmanto komerciālos vai mazjaudas rūpnieciskos siltumsūkņos, ir lodēti ar varu. Lai gan varš ir piemērots daudziem lietojumiem, tas negatīvi reaģē ar amonjaku, kas ir svarīgs dabiskais aukstuma aģents. AlfaNova piedāvā tirgū vienīgo 100% nerūsējošā tērauda plākšņu siltummaini, kas izgatavots, izmantojot mūsu unikālo sakausēšanas metodi. Tas ir kompakts, efektīvs risinājums ļoti tīru, jutīgu šķidrumu dzesēšanai, kas izmanto amonjaka zema GWP potenciāla priekšrocības.


Uzziniet vairāk

Alfa Laval brazed plate heat exchangers

Lodēti plākšņu siltummaiņi

Mūsu vara lodētie plākšņu siltummaiņi ir kompakti, efektīvi un standarta tipa siltummaiņi, kas paredzēti iztvaicēšanai un kondensācijai komerciālos un dzīvojamo ēku siltumsūkņos. Tie darbojas ar lielāko daļu videi draudzīgu, zema GWP aukstumaģentu veidu, tostarp svarīgiem dabīgiem aukstumaģentiem, piemēram, CO2 un ogļūdeņražiem. Katra iekārta ir izstrādāta ar virkni unikālu īpašību, kas nodrošina izcilu termisko veiktspēju un uzticamību.


Uzziniet vairāk

Industrial ref semi welded brochure

Daļēji metināti GPHE: priekšrocības rūpnieciskai saldēšanai

Alfa Laval daļēji metinātie plākšņu siltummaiņi apvieno parasto plākšņu siltummaiņu elastību un apkalpošanas ērtības ar augstāku spiediena pretestību, padarot tos ideāli piemērotus rūpnieciskās dzesēšanas iekārtām.

Tie ir ļoti izturīgi pret ledus veidošanos, kā arī pret noguruma slodzi, ko izraisa ekstremālas spiediena un temperatūras svārstības, un ir piemēroti lietošanai ar lielāko daļu primāro dzesēšanas līdzekļu un sekundāro šķidrumu veidu, tostarp amonjaku un oglekļa dioksīdu.


Uzziniet vairāk

Pārmaiņas mainīgajā aukstuma aģentu tirgū

Šobrīd aukstuma aģentu tirgū notiek vērienīgas pārmaiņas. Tiesību akti, kuru pamatā ir bažas par vidi, veicina pakāpenisku tradicionālo aukstuma aģentu izņemšanu no apgrozības par labu jaunām alternatīvām ar zemāku globālās sasilšanas potenciālu (GWP). Lejupielādējiet šo informatīvo grāmatu, lai uzzinātu, kā izvēlēties un pielāgot alternatīvus aukstumaģentus dažādiem apkures un dzesēšanas lietojumiem.

White paper: Navigating a changing refrigerants market

Ātrā izvēle

Alfa Laval ļauj viegli atrast labāko risinājumu jūsu lietojumam. Apskatiet mūsu ātrās atlases rīku, lai pārlūkotu produktus un atrastu Alfa Laval partnerus, lai jūs varētu pieprasīt piedāvājumu.

Alfa Laval Heating and Cooling Hub Quick selection

Konsultants? Sistēmas integrators?

Vai esat konsultants? Paskaties šeit! Alfa Laval piedāvā zinošus resursus mūsdienu apkures un dzesēšanas problēmu risināšanai, pateicoties gadu desmitiem ilgai pieredzei siltumapmaiņas jomā. Atklājiet atbildes uz sarežģītiem jautājumiem par jebko, sākot no energoefektivitātes līdz dabiskajiem aukstumaģentiem, kā arī noderīgus rīkus, kas atvieglo pareizās tehnoloģijas atrašanu jūsu lietojumam.

heating cooling-hub-vignette-2021

Pieprasiet jaunus standartus savai dzesēšanas sistēmai

Pateicoties gadu desmitiem ilgai pieredzei, Alfa Laval ir izstrādājusi pasaulē modernākās blīvējuma plākšņu siltummaiņu konstrukcijas. Uzziniet, kā mūsu nākamās paaudzes tehnoloģijas var uzlabot jūsu rūpnieciskās dzesēšanas sistēmas efektivitāti, uzticamību un apkalpošanas iespējas.

Demand-new-standards 640x360

Pievienojieties mums, lai piedalītos vebināru sērijā par dzesēšanas sistēmām

Dzesēšanas lietojumi piedzīvo straujas pārmaiņas, un ilgtspējības faktori rada jaunus izaicinājumus. Taču Alfa Laval var palīdzēt. Pievienojieties mūsu nozares ekspertiem pirmajā vebināru sērijā, kas veltīta jaunākajām tendencēm un risinājumiem, kuri veido mūsu nozari. Piedalieties tiešraidē vai skatieties pēc pieprasījuma atbilstoši savam grafikam!

xchanging ideas vignette text