Channel partners

Alfa Laval fluid power products are available through our channel partner network. Our partners provide product expertise and excellent service with the goal to help you purchase the right product for your application. 

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval Anytime ļauj tirdzniecības partneriem iegūt informāciju par dažādiem produktiem un to lietojumu, izmantot dažādus instrumentus aprēķinu veikšanai, pasūtīt preces un sekot pasūtījumiem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Šajā vietnē atrodams viss nepieciešamais, lai mūsu partneri varētu klientiem piedāvāt vislabākos produktus un risinājumus.

Partneri, kuri izmanto šo tiešsaistes instrumentu, saglabā kontroli pār savu klientu pasūtījumiem visos piegādes ķēdes posmos, kas ļauj garantēt ātru pasūtījumu piegādi. Izmantojot Alfa Laval Anytime, vienas un tās pašas iepirkšanās sesijas laikā ir iespējams pasūtīt gan standarta produktus pēc šo produktu artikula numura, gan īpaši konfigurētas iekārtas, turklāt šajā vietnē ir atrodams viegli lietojams instruments produktu konfigurēšanai.

Tirdzniecības partneriem, kuri vēl neizmanto šo sistēmu, lūdzam sazināties ar vietējo Alfa Laval pārstāvi.

Distributors near you

Kontakti

Ola Jönsson

Distribution Manager Fluids & Utility

ola.jonsson@alfalaval.com

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.