webinar-image-1200x400

Alfa Laval vebinārs

Apkure un dzesēšana

Alfa Laval regulāri prezentē vebinārus, kur jums ir iespēja paplašināt savas zināšanas un iegūt jaunu informāciju. Uzziniet vairāk par piedāvātajiem risinājumiem, tehnoloģijām un produktiem tieši no mūsu ekspertiem. Uzņēmumā Alfa Laval mēs pastāvīgi strādājam, lai paaugstinātu klientu apkalpošanas standartus un apmierinātu viņu pieaugošās vajadzības.

xchanging ideas vignette text

Pārtikas rūpniecība un ūdenssaimniecība

Mūsu eksperti un līderi galvenajās tehnoloģiju jomās dalās pieredzē, palīdzot optimizēt un efektīvi apstrādāt procesus, izmantojot jaunākās tehnoloģijas un risinājumus pārtikas rūpniecībā un ūdens apsaimniekošanā.

food 640x360

Jūrniecības nozare

Alfa Laval jūras sarunas padziļināti aplūko jūrniecības nozares problēmas un pārmaiņas. Vebināru sesiju laikā mūsu jūrniecības dienesta eksperti iepazīstinās ar jaunākajām analīzēm un parādīs risinājumus, kas palīdzēs jums saglabāt pareizo kursu.

Lets talk Ballast marine talks 640x360

Rūpnieciskā ražošana: Rūpniecisko notekūdeņu attīrīšana

Aicinām jūs piedalīties gaidāmajos un jau ierakstītajos Alfa Laval vebināros. Vebinārus vada mūsu vadošie eksperti. Izmantojiet iespēju piedalīties interesantās diskusijās un uzzināt vairāk par mūsu jaunākajām tehnoloģijām un sistēmu risinājumiem rūpniecisko notekūdeņu attīrīšanas jomā.

Water 640px