Kurināmā elementi

Pasaules energosistēmu pārveidošanai būs vajadzīgi dažādi risinājumi. Jau šodien mēs zinām, ka kurināmā elementi būs būtiska sastāvdaļa mūsu pārejai uz tīru enerģiju. Tā kā mūsu globālā enerģija turpina pieaugt, mums arī turpmāk būs vajadzīgas arvien jaudīgākas kurināmā elementu tehnoloģijas. Tuvākajos gados mēs paredzam, ka kurināmā elementi tiks izmantoti visdažādākajās jomās, sākot no sadalītās enerģijas līdz pat enerģijas ražošanai arvien pieaugošajā datu centru sektorā.

Neatkarīgi no tā, vai runa ir par polimēru elektrolīta membrānu (PEM), cietā oksīda kurināmā elementiem (SOFC) vai risinājumiem jūrniecības nozarei, rītdienas kurināmā elementu tehnoloģijas izvirzīs augstas veiktspējas prasības siltuma pārvades tehnoloģijām. Pateicoties 90 gadu pieredzei plākšņu siltummaiņu attīstīšanā, Alfa Laval piedāvā gan zināšanas, gan risinājumus, lai nodrošinātu spēcīgu izturību augstās temperatūrās un termiskās spriedzes apstākļos, kas sastopami šajos sarežģītajos lietojumos.

Cleantech-Fuel-cells-intro-img-final.jpg

Alfa Laval Sustainable solutions Fuel cells chart

Gatavi rītdienas kurināmā elementu izaicinājumiem

Alfa Laval gadu desmitiem ir izstrādājusi augstas efektivitātes un izturības plākšņu siltummaiņu tehnoloģijas. Mēs varam piedāvāt unikālas tehnoloģijas, kas ir ideāli piemērotas kurināmā elementu izstrādei, sākot no mūsu sakausēšanas tehnikas, kas nodrošina uzticamu darbību ļoti augstās temperatūrās, līdz pat gāze-šķidrums risinājumiem, kas spēj izturēt ļoti nevienmērīgas plūsmas prasības.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu par risinājumiem, ko mēs jau šodien piedāvājam degvielas elementu problēmām, ar kurām jūs saskarsieties rīt. Tas ietver mūsu vadošo kompetenci kurināmā elementu sistēmās, kā arī mūsu Alfa Laval AlfaNova plākšņu siltummaiņos, kas konstruēti darbam ar augstām temperatūrām izturīgiem materiāliem. Mēs varam dalīties ar jums ar dažiem mūsu izstrādes darbiem, tostarp inovācijām siltuma pārneses risinājumu jomā, kas piedāvās ideālu alternatīvu degvielas elementu lietojumiem jūrā.

Ar Alfa Laval plākšņu siltummaiņiem veidota kurināmā elementu sistēma - ilgtspējīga, droša un rentabla

Kad Vācijas atjaunojamās enerģijas piegādātājs HEE Technologies GmbH izstrādāja koģenerācijas kurināmā elementu sistēmu, bija skaidrs, ka kurināmā elementu dzesēšanai un izplūdes siltuma atgūšanai tiks izmantoti Alfa Laval plākšņu siltummaiņi. Sistēma izmanto ūdeņradi kā enerģijas avotu, padarot to ilgtspējīgu, drošu un rentablu.

The HEE fuel cell system

Iepazīstieties ar jauno AlfaNova GL50

Jaunais AlfaNova GL50 ir pirmais Alfa Laval siltummainis, kas izstrādāts kurināmā elementu vajadzībām. GL50 ir asimetrisks gāzes-šķidruma plākšņu siltummainis, kas izgatavots no 100% nerūsējošā tērauda. Tas ir pietiekami mazs, lai to varētu turēt vienā rokā, bet ar izcilu veiktspēju spēj apstrādāt 250 kubikmetru/stundā gāzes plūsmu, kā arī ieplūdes gāzes temperatūru līdz 750 °C.

fuelcell-vignette v2

Mūsu risinājumi

Alfa Laval lodēti plākšņu siltummaiņi

Mūsu vara lodētie plākšņu siltummaiņi ir kompakts, efektīvs un bezapkopes risinājums sildīšanai, dzesēšanai, iztvaicēšanai un kondensācijai daudzos lietojumos. Katra iekārta ir izstrādāta, lai optimizētu tās darbību, un tai ir virkne unikālu funkciju, kas nodrošina gan izcilu termisko veiktspēju, gan maksimālu uzticamību.


Uzziniet vairāk

Alfa Laval gāzes-šķidruma plākšņu siltummaiņi

No ārkārtīgi augstām temperatūrām līdz asimetriskiem plūsmas ātrumiem, Alfa Laval gāze-šķidrums produktu klāsts spēj izturēt vairāk nekā citi plākšņu siltummaiņi. Izgatavoti ar revolucionāru "bedrīšu" plākšņu konstrukciju, tie nodrošina efektīvu siltuma atgūšanu un ļoti zemu spiediena kritumu gāzes lietojumos.


Uzziniet vairāk

Alfa Laval sakausēti plākšņu siltummaiņi

Mūsu patentētā AlfaFusion kausēšanas tehnoloģija rada ļoti efektīvus, kompaktus siltummaiņus, kas pilnībā izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Tie praktiski neprasa apkopi un spēj izturēt ļoti augstu spiedienu un temperatūru, tāpēc ir ideāls siltuma pārneses risinājums sarežģītiem lietojumiem, tostarp tādiem, kuros temperatūra pārsniedz 600 °C.


Uzziniet vairāk


cleantech_symbol_RGB_png.png

Ilgtspējīga partnerība

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem.

Sazinieties ar mums

Jūsu informācija tiek glabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes un datu aizsardzības politiku.