Tirdzniecības partneri

Alfa Laval AVK produkti tiek izplatīti izmantojot uzņēmuma tirdzniecības partneru tīklu. Mūsu partneri sniedz plašu informāciju par mūsu produktiem un nodrošina izcilu apkalpošanu, lai palīdzētu Jums iegādāties Jūsu vajadzībām atbilstošākos risinājumus.

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval Anytime

Alfa Laval Anytime ļauj tirdzniecības partneriem iegūt informāciju par dažādiem produktiem un to lietojumu, izmantot dažādus instrumentus aprēķinu veikšanai, pasūtīt preces un sekot pasūtījumiem 24 stundas diennaktī un 7 dienas nedēļā. Šajā vietnē atrodams viss nepieciešamais, lai mūsu partneri varētu klientiem piedāvāt vislabākos produktus un risinājumus.

Partneri, kuri izmanto šo tiešsaistes instrumentu, saglabā kontroli pār savu klientu pasūtījumiem visos piegādes ķēdes posmos, kas ļauj garantēt ātru pasūtījumu piegādi. Izmantojot Alfa Laval Anytime, vienas un tās pašas iepirkšanās sesijas laikā ir iespējams pasūtīt gan standarta produktus pēc šo produktu artikula numura, gan īpaši konfigurētas iekārtas, turklāt šajā vietnē ir atrodams viegli lietojams instruments produktu konfigurēšanai.

Tirdzniecības partneriem, kuri vēl neizmanto šo sistēmu, lūdzam sazināties ar vietējo Alfa Laval pārstāvi.

AVK risinājumu izplatītāji

Kontakti

Taavi Tamm

Sales Engineer

taavi.tamm@alfalaval.com

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.