Peldbaseinu sildīšana

Alfa Laval izjaucamie plākšņu siltummaiņi un sistēmas nodrošina energoefektīvus un ekonomiskus risinājumus, kas ļauj visu gadu peldbaseinos uzturēt gandrīz nemainīgu ūdens temperatūru. Atsevišķos projektos peldbaseinu apsildi var nodrošināt vispusīga Alfa Laval risinājuma ietvaros.

Swimming pool heating 640x360

Rentabla peldbaseinu apsilde

Siltummainis, kas uzstādīts starp peldbaseina cirkulācijas sistēmu un ēkas parasto apkures sistēmu, nošķir abas aprites sistēmas un nodrošina peldbaseina apsildi. Plākšņu siltummaiņu izmantošana peldbaseinu apsildei sniedz termodinamiskas priekšrocības un nodrošina zemas izmaksas, tāpēc šim mērķim biežāk izmanto tieši plākšņu siltummaiņus, nevis apvalku-caurulīšu siltummaiņus. Alfa Laval piedāvā arī AquaPool – kompaktu sistēmu ūdens atkārtotai uzsildīšanai un ūdens temperatūras uzturēšanai peldbaseinos.

Iespēja izmantot dažādus enerģijas avotus

Peldbaseina apsildei var izmantot dažādus siltuma avotus, piemēram, ēkas apkures sistēmas neizmantoto jaudu. Arī atjaunojamie energoresursi, piemēram, saules un ģeotermālā enerģija, var būt rentabli siltuma avoti. Peldbaseina apsildi var nodrošināt arī plašāka projekta ietvaros, piemēram, „Cancún Palace” kūrortā Meksikā tiek izmantota gaisa kondicionēšanas un peldbaseinu apsildes sistēma, kuras darbību nodrošina Alfa Laval siltummaiņi. No kondensatoriem izvadītais siltais ūdens tiek izmantots, lai bez maksas nodrošinātu uzsildītu ūdeni peldbaseinos.

 

 

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.