Atdalīšāna

Appropriate rendering processes can convert animal by-products into fractionated food, feed and technical grade products. These added-value products can include oils, greaves and meals suitable both for animal feed and human consumption, or as ingredients for use in downstream edible and inedible processes.

Protein powders and meals 640x360

 

Tomēr dzīvnieku izcelsmes blakusproduktiem, kas nav piemēroti lietošanai pārtikā, ir ievērojama komerciāla vērtība. Šādus blakusproduktus var izmantot, lai ražotu tehniskos taukus, ko izmanto daudzās rūpniecības nozarēs, arī dzīvnieku barībā. Lai gan tie nav paredzēti lietošanai pārtikā, pastāv stingri tiesību akti par šādu tauku piemaisījumu samazināšanu līdz minimumam.

 

Alfa Laval plašā ilgtermiņa pieredze dzīvnieku izcelsmes blakusproduktu procesos, kuru mērķis ir radīt ievērojamu komerciālu vērtību, padara mūs par spēcīgu komponentu šķīdumu, arī pilnīgas slapjās renderēšanas līnijas piegādātāju. Šīs apstrādes līnijas un visus to komponentus var pielāgot ēdamam vai neēdamam lietojumam, izmantojot pilnas CIP iespējas.

 

Plaša mazgāšanas tehnoloģijas izmantošana, izmantojot augstas veiktspējas Alfa Laval decanter centrifūgas, bruģē ceļu zivju, gaļas un kaulu miltu ražošanai ar ārkārtīgi zemu tauku saturu. Turklāt mazgāšanas procesā palielinās olbaltumvielu saturs miltos, arī atgūst vērtīgo eļļu.

 

Alfa Vap daudzpakāpju plates iztvaicēšanas sistēma ir kompakta, arī energoefektīva metode visu izšķīdušo proteīnu atgūšanai no atdalītās šķidruma fāzes.

 

Galīgo žāvēšanu veic ar Alfa Laval zibspuldzes žāvētājiem vai izmantojot parastos disku žāvētājus.