Kuģniecības serviss

Visām iekārtām, lai maksimāli pagarinātu un optimizētu to kalpošanas laiku un efektivitāti, ir nepieciešama pienācīga kopšana un apkalpošana. Alfa Laval Jūras dienests piedāvā atbalstu jebkurā kuģošanas vietā, nodrošinot klientiem tirgū vadošās inovācijas, kā arī servisa risinājumus, kas samazina iekārtu ekspluatācijas izmaksas.

Lai kur jūs kuģotu, Alfa Laval Marine Service ir jums pa rokai. Mūsu eksperti ir jūsu rīcībā 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, un jums ir nepieciešams tikai viens tālruņa numurs, lai ar mums sazinātos. Mēs esam gatavi apmierināt ne tikai jūsu pašreizējās vajadzības, bet arī ilgtermiņa prasības, lai uzturētu augstu pieejamību, zemas izmaksas un optimālu iekārtu darbību.

Lai kurā pasaules malā jūs atrastos

We have an extensive network of service centers. Service engineers around the world are available 24/7, and you can contact us by phone or email. Find us here!

Vienmēr pieejams, vienmēr uz izsaukumu

Mūsu servisa centri un lauka dienests ļauj mums būt gataviem sniegt atbalstu pārvadājumiem 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā, 7 dienas nedēļā. Sazinoties ar mūsu jūras servisu, jūs uzreiz sazināsieties ar ekspertu, kurš koordinēs visu nepieciešamo atbalstu. Neatkarīgi no jūsu atrašanās vietas vai diennakts laika, ir nepieciešams tikai viens telefona zvans vai e-pasta vēstule, un jūs saņemsiet profesionālu Alfa Laval inženieru atbalstu.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja jums ir jautājumi vai servisa pieprasījumi.

Lai saņemtu jūras servisa pakalpojumus, lūdzu, zvaniet pa tālruni +46 4636 7700
 
vai sūtiet e-pastu uz šādu adresi marine.service@alfalaval.com

Kāds pakalpojums jums ir nepieciešams?

Extending performance with marine service solutions for true peace of mindPakalpojumu piedāvājums - jūras
Uzziniet pārskatu par jūras pakalpojumu piedāvājumu:
iPapīra versija
Lejupielādēt versiju

 

Pakalpojumu piedāvājums - citas nozares
Atrodiet pilnīgu Alfa Laval pakalpojumu piedāvājumu, kas paredzēts dažādām nozarēm.