digital-services-hero-banner

Veidojiet savienojumu

Digitālie pakalpojumi Alfa Laval kuģu aprīkojumam

Nodrošiniet saikni starp datiem un vērtību


Izmantojot attālinātu piekļuvi informācijai no borta sistēmām, jums ir gudras iespējas samazināt īpašumtiesību izmaksas un nodrošināt mieru. Savienojamība ļauj Alfa Laval ekspertiem labāk apkalpot jūs attālināti, izmantojot diagnostikas datus, lai paātrinātu problēmu novēršanu un samazinātu servisa apmeklējumu skaitu un ilgumu. Vēl labāk, mūsu digitālie pakalpojumi sniedz padziļinātu ieskatu jūsu rīcībā, lai jūs varētu optimizēt savu aprīkojumu un ieviest labāko praksi visā autoparkā.


Sazinies ar mums

Digital services for Alfa Laval marine equipment

 

PB-Connect-flow-chart.png

Kā darbojas mūsu digitālie pakalpojumi


Jūsu Alfa Laval kuģu aprīkojuma savienojamība ir vienkārša, droša un gudra. Dati no borta sistēmām tiek pārsūtīti uz mākoni, sniedzot jūsu apkalpēm, superintendentiem un krasta komandām iespēju uzraudzīt tiešos un vēsturiskos datus. Ja rodas problēma, diagnostikas datu pieejamība ļauj Alfa Laval servisa speciālistiem ātrāk un vieglāk novest jūsu apkalpi pie risinājuma.

Visa plūsma paātrina saziņu - gan ar mums, gan jūsu autoparka iekšienē. Un mēs nepārtraukti strādājam, lai nodrošinātu komunikācijas drošību.


Digitālie pakalpojumi pēc produkta


Alfa Laval digitālo pakalpojumu piedāvājums pastāvīgi paplašinās. Palielinoties savienoto sistēmu skaitam, pieaug arī mūsu piedāvāto pakalpojumu veidi un priekšrocības, ko varam sniegt. Šeit varat iepazīties ar mūsdienu iespējām konkrētiem Alfa Laval produktiem.

PureBallast Svienojums

Alfa Laval PureBallast savienojamība ļauj uzraudzīt sistēmas, lai salīdzinātu un optimizētu veiktspēju visā autoparkā. Turklāt tas ļauj mums nodrošināt ātrāku problēmu novēršanu un automātiskus pārskatus, kas palīdz nodrošināt atbilstību balasta ūdens attīrīšanas noteikumiem.

digital-services-pureballast-connect-v2

PureSOx Savienojums

Alfa Laval PureSOx savienojamība ar Alfa Laval PureSOx nodrošina automātiskus pārskatus, kas atvieglo SOx atbilstības pierādīšanu. Papildu moduļi ļauj mums palīdzēt jums attālināti atrisināt problēmas un sniedz rīkus PureSOx veiktspējas salīdzinošai novērtēšanai visā jūsu autoparkā.

digital-services-puresox-connect-v2

Digitālie pakalpojumi Aalborg katliem

Alfa Laval Aalborg katlu savienojamība nodrošina katla darbspējas laiku un sniedz jums ieskatu, kas uzlabo veiktspēju un samazina izmaksas. Papildus attālinātai uzraudzībai un atbalstam mēs varam nodrošināt ikmēneša stāvokļa analīzi un informēt jūs par iespējamām katla problēmām.

digital-services-aalborg-connect-v2

Separatora Savienojums

Jūs varat samazināt ekspluatācijas izmaksas un optimizēt apkalpes darbu, izmantojot Alfa Laval degvielas un smēreļļas separatoru savienojamību. Attālināta piekļuve galvenajiem separatora datiem ļauj jums kontrolēt separatora darbību, un tas ļauj mums virzīt apkalpi uz ātrāku risinājumu, ja rodas problēmas.

digital-services-separator-connect-v3

Es vēlos uzzināt vairāk

Jūsu informācija tiek glabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes politiku.