Iekārtas kuģiem

Neatkarīgi no tā, vai būvējat kuģus vai kuģojat ar tiem, jums ir nepieciešami risinājumi, kas jūs izvirza priekšā. Alfa Laval marine sadarbojas ar jums, lai nodrošinātu efektīvu un uzticamu darbību, atbilstību un produktivitāti. Īsāk sakot, mūsu kuģu risinājumi palielina veiktspēju - visā kuģa ekspluatācijas laikā. Alfa Laval marine balstās uz gadsimtu ilgušo apņemšanos nodrošināt kuģu veiktspēju visā to kalpošanas laikā, piedāvājot risinājumus galvenajām problēmām visā kuģa ekspluatācijas lai

Complete marine solutions

Kopā par kuģa veiktspēju

  • Plašs pārbaudīta kuģu aprīkojuma klāsts, kas aptver lielāko daļu svarīgāko operāciju uz kuģa.
  • Plašs pārbaudīta kuģu aprīkojuma klāsts, kas aptver lielāko daļu svarīgāko operāciju uz kuģa.
  • Vairāk nekā gadsimtu ilgs kuģniecības pakalpojumu sniegšanas stāžs un gadu desmitiem ilgs darbs ar kuģu būvētavām, nodrošinot risinājumus, kas paredzē

Mēs palīdzam kuģu īpašniekiem un operatoriem nodrošināt pārliecību par atbilstību jūras tiesību aktiem, gan izmantojot īpašas atbilstības tehnoloģijas, gan atbalstot pāreju uz jaunām degvielām.

Uzmanību pievēršot uzticamībai un lietošanas ērtumam, mēs:

  • palielinām produktivitāti
  • aizsargājam dzinēju
  • palielinām energoefektivitāti un līdz minimumam samazinām atkritumus
  • veicinām lielāku peļņu un zemākas aprites cikla izmaksas.
StormGeo PR 1920x480
StormGeo PR 640x360

Jauns ieguvums

Alfa Laval ir pabeigusi uzņēmuma StormGeo iegādi

Uzmanības centrā

Alfa Laval iegulda līdzekļus gaisa eļļošanas tehnoloģijas izstrādē ilgtspējīgai kuģošanai

Gaisa eļļošana jūras kuģiem ir jauns risinājums, kas radikāli samazinās degvielas patēriņu. patēriņu un ietekmi uz vidi. Pēc tam, kad uzņēmums iegādājās mazākuma daļu Marine Performance Systems B.V., Roterdamā bāzētā jūrniecības tehnoloģiju uzņēmumā, Alfa Laval būs nozīmīga loma, lai šo ilgi meklēto tehnoloģiju padarītu par komerciālu realitāti.

MPS Tharsis mv02 credit MPS 640x360

Alfa Laval un NMRI ir veiksmīgi veikuši CO2 uztveršanas testus, izmantojot izplūdes gāzu attīrīšanas sistēmu.

Tā kā jūrniecības nozare tiecas uz dekarbonizētu nākotni, Alfa Laval un partneri pēta tehnoloģijas, kas nepieciešamas, lai to panāktu. Viena no iespējām ir oglekļa uztveršana un uzglabāšana (CCS), kas nesen Alfa Laval un Japānas Nacionālā jūras pētniecības institūta (NMRI) veiktajos testos spērusi soli uz priekšu.

PureSOx 2021 640x360

Alfa Laval un Wallenius vienojas par kopuzņēmumu, lai izstrādātu modernu vēja piedziņu

Ar mērķi radikāli samazināt jūrniecības nozares oglekļa dioksīda emisijas un kopējās emisijas, Alfa Laval un Wallenius ir paziņojuši par nodomu izveidot jaunu 50/50 kopuzņēmumu. AlfaWall Oceanbird koncentrēsies uz tehnoloģiju izstrādi un ieviešanu pilnībā ar vēja enerģiju darbināmu kuģu piedziņai.

Oceanbird 640x360
.

Savienotie pakalpojumi kuģu aprīkojumam

Borta sistēmu savienojamība rada gudras iespējas samazināt īpašumtiesību izmaksas un nodrošināt mierīgu prātu. Attālināta piekļuve nozīmē mazāk un īsākus servisa apmeklējumus, kā arī autoparka optimizācijas iespējas. Atklājiet Alfa Laval arvien plašāko digitālo pakalpojumu klāstu un izveidojiet saikni starp datiem un vērtību.

Marine-connect-vignettev2

Alfa Laval testēšanas un apmācības centrā tiek veidota oglekļa ziņā neitrāla metanola kurināmā elementu sistēma.

Alfa Laval testu un apmācību centrā Olborgā, Dānijā, tiek būvēta inovatīva kurināmā elementu sistēma, kas balstīta uz Blue World Technologies izstrādāto augstas temperatūras protonu apmaiņas membrānas (HTPEM) tehnoloģiju, lai to testētu. Testēšanas iekārtā, kurā kā degvielu izmantos metanolu, pētīs šīs tehnoloģijas potenciālu kā kuģu palīgjaudas avotu. Projektu finansē Dānijas EUDP (Enerģētikas tehnoloģiju attīstības un demonstrējumu programma), un to kopīgi īsteno degvielas elementu ražotājs Blue World Technologies, Alfa Laval un kuģu īpašnieki DFDS, Maersk Drilling un Hafnia.

Mads Friis Jensen and Lars Bo Andersen 640x360

Liela mēroga metanola testēšanas uzsākšana Alfa Laval testu un apmācību centrā

Dānijā, Alborgā, Alfa Laval testēšanas un apmācības centrā, Dānijā, drīzumā sāksies lieli metanola kā kuģu degvielas testi. Cieši sadarbojoties ar MAN Energy Solutions un citiem partneriem, Alfa Laval izpētīs iespēju darbināt centra četrtaktu 2 MW dīzeļdzinēju ar metanolu - bez modifikācijām vai citas eksperimentālās degvielas. Testēšana ir trešais posms pašreizējā pētniecības projektā, ko finansē Dānijas EUDP (Enerģētikas tehnoloģiju attīstības un demonstrējumu programma).

Alfa Laval FCM Methanol 3rd generation

Alfa Laval pievienojas Mærsk Mc-Kinney Møller Bezoglekļa kuģniecības centram kā stratēģiskais korporatīvais partneris

Šodien Alfa Laval un Mærsk Mc-Kinney Møller Bezoglekļa kuģniecības centrs paziņoja, ka ir oficiāli apstiprinājuši stratēģisko sadarbību bezoglekļa risinājumu izstrādē jūrniecības nozarei, parakstot stratēģiskās korporatīvās partnerības līgumu, ar kuru Alfa Laval kļūst par oficiālu centra partneri.

Methanol boiler in the TTC 640x360

Jūras nozares dalībnieki apvieno spēkus, lai realizētu cietā oksīda kurināmā elementu dekarbonizācijas potenciālu

Alfa Laval, DTU Energy, Haldor Topsoe, Svitzer un Mærsk Mc-Kinney Møller Center for Zero Carbon Shipping uzsāk kopīgu projektu, lai paātrinātu cietā oksīda kurināmā elementu (SOFC) tehnoloģijas attīstību. Finansējot Dānijas EUDP (Enerģētikas tehnoloģiju attīstības un demonstrējumu programmas) dotāciju, partneri centīsies rast augstas efektivitātes risinājumu, kas būtu mērogojams, lai atbalstītu jūras nozares dekarbonizāciju.

Biofuel-ready separator 640x360

Secure the LNG advantage

Find solutions to maximize your benefit from LNG as fuel.

LNG as fuel 640x360

Explore more

Explore our webinars

Alfa Laval Marine Talks take an in-depth look at the challenges and changes that face your maritime business. In these webinars you'll find up-to-date analysis, knowledge and solutions to keep you on the right course, discussed by our marine experts and some of the brightest names in maritime industry.

Marine Talks 640x360

Alfa Laval on board

Explore the range of onboard equipment Alfa Laval offers for different vessel types.

2020 and beyond 640x360

Offerings to the maritime industry

Our ‘Marine Essentials’ catalogue offers a broad range of proven equipment, covering most critical operations on board.

Marine essentials front cover

Alfa Laval Test & Training Centre

At our Test & Training Centre, our marine equipment and applications are tested on the scale of an oceangoing ship – but with the control and convenience that cannot exist at sea. The full-size Gas Combustion Unit (GCU) accurately replicates marine environments, facilitating continuous solution innovation.

Alfa Laval Test and Training Centre 640x360

Alfa Laval launches PureBilge Compact to extend the benefits of PureBilge technology to vessels of all sizes

With PureBilge Compact, Alfa Laval opens its door to both small and large vessel segments to enjoy the benefits of PureBilge technology for bilge water treatment. The compact, easy-to-install and cost-efficient solution with an enhanced environmental profile will help small and large vessels to meet compliance and sustainability targets.

PureBilge Compact no powerunit right 640x360
.

Alfa Laval's marine videos

A selection of our maritime equipment in action in various applications.

Video 640x360

NEAR marine

Read and sign up for the Alfa Laval marine newsletter to get the latest news on equipment and solutions.

NEAR Autumn 2019 640x360