Ilgtspējīga partnerība

Alfa Laval mēs saprotam, ar kādiem izaicinājumiem saskaras jūsu uzņēmums, jo jūsu bizness ir mūsu bizness. Jūsu zinātkāre ir mūsu zinātkāre. Un jūsu aizraušanās ir mūsu aizraušanās. Mēs ticam, ka sadarbība un stipras, ilgstošas partnerattiecības ir atslēga, lai paātrinātu rītdienas ilgtspējīgus risinājumus, kas pārveido mūsu ekonomiku un mūsu kopīgo pasauli.

Tāpēc Alfa Laval cieši sadarbojas ar klientiem un citiem partneriem, lai rastu jaunas atbildes uz mūsdienu sarežģītākajiem jautājumiem. Šī kopīgā zinātkāre un aizrautība jau vairāk nekā gadsimtu veicina mūsu nemitīgo inovāciju. Šodien tā virza attīstību energoefektivitātes, tīras enerģijas un aprites ekonomikas jomā. Vai esat gatavi paātrināt ceļu uz ilgtspējīgāku pasauli? Sazinieties ar mums, un ķersimies pie darba - kopā!

Cleantech-Sustainable-partnership-intro-img.jpg

Partnerības ilgtspējīgu risinājumu paātrināšanai


Nepieciešamība paātrināt ilgtspējību nekad nav bijusi tik liela. Lai to panāktu, ir nepieciešama cieša un ilgtermiņa sadarbība. Labā ziņa ir tā, ka mums jau ir tehnoloģijas. Tagad ir pienācis laiks sadarboties, lai veidotu ilgtspējīgāku nākotni!

Šajā videoklipā jūs varat dzirdēt Alfa Laval biznesa attīstības vadītājas tīro tehnoloģiju jomā Madeleine Gilborne stāstījumu par mūsu risinājumiem, kas ļauj palielināt energoefektivitāti un nodrošina pāreju uz tīru enerģiju un aprites ekonomiku.

Sazinieties ar mums jau šodien, ja esat gatavi uzsākt partnerību, lai panāktu ilgtspējīgas pārmaiņas.

Sazinies ar mums

Mūsu Sadarbības

Visā pasaulē Alfa Laval sadarbojas ar klientiem un citiem partneriem, lai radītu jaunus risinājumus energoefektivitātes, tīras enerģijas un aprites ekonomikas paātrināšanai. Lasiet šeit par dažām mūsu nesenajām sadarbības formām vai sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu, kā mēs kopā varam paātrināt ilgtspējīgus risinājumus..

Izmaiņas atjaunojamo energoresursu jomā

2019. gadā Alfa Laval kļuva par investoru un partneri uzņēmumam Malta Inc., kas izstrādā jaunu risinājumu ar potenciālu radīt revolūciju tīkla mēroga enerģijas uzglabāšanā. Šis jaundibinātais uzņēmums ir Google X inkubatora atvasinājums, un tā atbalstītāju vidū ir tādi cilvēki kā Bils Geitss un Džefs Bezoss. Malta elektrotermiskā sistēma var uzglabāt enerģiju no jebkura avota - tostarp no atjaunojamiem avotiem, piemēram, vēja un saules enerģijas - jebkurā vietā līdz pat vairākām dienām. Alfa Laval inovatīvā siltuma pārneses tehnoloģija ir izšķirošais komponents, kas to padara iespējamu.

"Mēs uzskatām, ka siltumenerģijas uzglabāšanai būs svarīga loma enerģētikas pārejas procesā," saka Alfa Laval Enerģētikas nodaļas prezidente Susanne Pahlén Åklundh. "Pēdējos divus gadus strādājot ar Maltas komandu pie jauna siltummaiņa dizaina un izstrādes, mēs joprojām esam sajūsmā par šo risinājumu un tā potenciālo ietekmi uz klimata pārmaiņām. Pateicoties šādai sadarbībai, mēs varam sasniegt tālāk, paplašināt tehniskās robežas un radīt ilgtspējīgākus risinājumus nākotnei."

"Alfa Laval ir bijis lielisks Maltas partneris jau kopš uzņēmuma dibināšanas 2018. gadā, un mēs ar nepacietību gaidām, kad turpināsim lielisko darbu, kas palīdzēs ieviest šo risinājumu tirgū," saka Ramya Swaminathan, Malta Inc. izpilddirektors.


Uzzini vairāk

Pionieriska sadarbība ilgtspējīgas otrreizējās pārstrādes jomā


Alfa Laval un Stena Recycling ir apvienojušas spēkus, lai izstrādātu revolucionāru uzņēmējdarbības modeli, kas ļauj efektīvi pārstrādāt siltummaiņus. Sadarbība starp abiem attiecīgo jomu līderiem varētu ļaut reģenerēt līdz pat 100 % vērtīgo metālu, kas atrodami Alfa Laval produktos. Turklāt tas veicinās vecāku siltummaiņu tehnoloģiju aizstāšanu ar modernākām, energoefektīvākām konstrukcijām, kas palīdzēs samazināt globālās oglekļa emisijas.

"Šis ir svarīgs solis ceļā uz aprites un ilgtspējīgāku pieeju... Šī iniciatīva ir abpusēji izdevīga gan mūsu klientiem, gan sabiedrībai," saka Enerģētikas nodaļas prezidente Sūzanna Pālēna Oklunda (Susanne Pahlén Åklundh).

"Sadarbība ar Alfa Laval vēlreiz parāda, kādus efektīvus aprites risinājumus mēs varam radīt, strādājot kopā," saka Fredriks Pettersons, Stena Recycling Sweden rīkotājdirektors.

Izlasīt pilnu stāstu

 

cleantech-Recycling-intro-img-final.jpg

 

Cleantech-Power-to-X-partner.jpg

Partnerība atjaunojamās tīras degvielas ražošanai


2021. gadā Alfa Laval kļuva par investoru un partneri uzņēmumam Liquid Wind, kas izstrādā komerciāla mēroga eMetanola iekārtas. Katrā iekārtā tiek uztvertas un koncentrētas biogēnās oglekļa dioksīda emisijas no rūpniecības, apvienojot tās ar ūdeņradi, kas ražots no atjaunojamās elektroenerģijas un ūdens. Rezultātā tiek ražots "zaļais" metanols. Pievienojoties Carbon Clean, Siemens Energy un Haldor Topsoe, Alfa Laval sniedz ieguldījumu šajā unikālajā konsorcijā ar siltuma pārneses pieredzi, lai uzlabotu procesu efektivitāti un iekārtu vispārējo energointegrāciju.

"Šī ir nozīmīga partnerība, jo mēs kopā ar citiem lielākajiem tirgus dalībniekiem būsim daļa no augošā Power-to-X tirgus, tādējādi veicinot tehnisko risinājumu izstrādi, kas ietekmēs nākotnes degvielas izvēles iespējas," saka Alfa Laval Enerģētikas nodaļas prezidente Susanne Pahlén Åklundh. "Ar šādu sadarbību mēs paplašinām tehniskās robežas un dodam ieguldījumu ilgtspējīgākas sabiedrības veidošanā."

"Mēs esam ļoti priecīgi, ka varam nostiprināt Liquid Wind konsorciju ar pasaules klases Zviedrijas rūpniecības uzņēmumu ar nepārspējamu pieredzi," saka Klēss Fredriksons (Claes Fredriksson), Liquid Wind izpilddirektors un dibinātājs. "Viņu vērtīgās zināšanas palielinās efektivitāti un nodrošinās papildu kopīgo vērtību."


Uzzini vairāk

Alfa Laval Inovāciju nams


Alfa Laval inovāciju nams, kas atrodas Kopenhāgenā, Dānijā, tika dibināts, pamatojoties uz pārliecību, ka, strādājot kopā, mēs varam sasniegt vairāk. Šeit Alfa Laval paātrina jaunu biznesa ideju radīšanu, izmantojot zināšanu apmaiņu un partnerību.

Mūsu Inovāciju mājā Alfa Laval sadarbojas ar jaunuzņēmumiem, lai nodrošinātu pāreju uz tīru enerģiju un aprites ekonomiku. Kopā mēs strādājam pie inovatīvām ūdeņraža elektrolīzes tehnoloģijām, augstas efektivitātes saules kolektoriem, bioeļļas ražošanas, plastmasas pārstrādes un daudz kā cita.

Vēlaties uzzināt vairāk par šiem uzņēmumiem un to, kā mēs sadarbojamies, lai attīstītu jaunus inovatīvus ilgtspējīgus risinājumus? Spiediet šeit, lai izlasītu dažus no mūsu stāstiem.


Uzzini vairāk

Partneris 1,5°C biznesa ceļvedim


Alfa Laval ir "1,5°C biznesa rokasgrāmatas" atbalsta partneris, lai līdz 2030. gadam paātrinātu oglekļa neitralitātes sasniegšanu. Šī iniciatīva, kas tika uzsākta 2020. gada janvārī Davosā, Šveicē, ir projekta Exponential Roadmap atvasinājums. Šī rokasgrāmata ir klimata stratēģijas un rīcības rokasgrāmata, un tās mērķis ir pārveidot ekonomiku, pārorientējot uzņēmējdarbību uz bezoglekļa risinājumiem. Alfa Laval izmantos šo rokasgrāmatu savā stratēģiskajā darbā, kā arī atbalstot piegādātājus, klientus un partnerus to centienos samazināt oglekļa emisijas.

"Ja mēs piekrītam, ka pasaulei ir jāpāriet uz oglekļa ziņā neitrālu ekonomiku, tad mums ir jādod savs ieguldījums vērtību ķēdē," saka Alfa Laval prezidents un izpilddirektors Toms Eriksons. "Alfa Laval ir izvirzījusi mērķi līdz 2030. gadam kļūt oglekļa ziņā neitrālai. Lai sasniegtu šo mērķi, būs nepieciešamas partnerattiecības. Tāpēc mēs esam gandarīti atbalstīt šo iniciatīvu, kas balstās uz jaunākajiem zinātnes sasniegumiem un ir vērsta uz vienkāršību un ātrumu."


Uzzini vairāk


cleantech_symbol_RGB_png.png

Ilgtspējīga partnerība

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem.

Sazinies ar mums

Šī informācija tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu privātuma politiku.