Energy Hunter Hero banner

Enerģijas mednieki

Pārtrauciet izšķērdēt naudu un enerģiju - investējiet ilgtspējīgā nākotnē jau tagad

Energoefektivitāte ir mūsu DNS. Mēs to esam attīstījuši gandrīz desmit gadus. Alfa Laval siltuma pārvades risinājumi katru gadu ietaupa 100 GW enerģijas. Tas ir pietiekami daudz, lai apsildītu 20 miljonus mājokļu.

Mūsu pārbaudītie un efektīvie siltuma pārvades risinājumi ļauj ietaupīt enerģiju un ūdeni, uzlabot siltuma atgūšanu un samazināt oglekļa dioksīda emisijas, maksimāli palielinot energoefektivitāti gandrīz visās nozarēs.

Tagad mēs paātrinām izlietotās enerģijas medības, lai uzlabotu esošās nozares un palīdzētu jums ietaupīt enerģiju jau šodien.

Energy_Hunter_saved_on_calculation.jpg

Aprēķiniet, cik daudz variet ietaupīt, un sazinieties ar kādu no mūsu Enerģijas medniekiem jau šodien.

Vai jūs lietojat procesu dzesēšanu, kurā karsts procesa tiek atdzesēts, izmantojot dzesēšanas sistēmu?

Mūsu vienkāršotais rīks var palīdzēt jums aprēķināt, cik daudz enerģijas varat ietaupīt, izmantojot mūsu efektīvo plāksņu siltummaiņa tehnoloģiju. Jūs iegūsiet arī monetārās vērtības aplēsi, cik daudz oglekļa dioksīda emisiju un daudz ūdens patēriņu ietaupīsiet.

Ieguldījumu atmaksāšanās laiks atkritumu siltuma reģenerācijā parasti ir ļoti īss - no dažiem mēnešiem līdz dažiem gadiem. 

Apskatiet šeit, cik daudz variet ietaupīt

Apskatiet mūsu nesen īstenotos energoefektivitātes projektus.

panoramic_aerial_view_of_downtown_hamburg_640x360.jpg

Rūpnieciski izlietotā siltuma reģenerācija

Rūpnieciski izlietotā siltuma reģenerācija ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā uzlabot energoefektivitāti pasaules mērogā. Atgūstot enerģiju, kas citādi tiktu zaudēta atmosfērā vai ūdenī, un atkārtoti izmantojot to citiem mērķiem, mēs varam ievērojami samazināt degvielas patēriņu salīdzinājumā ar pašreizējo līmeni. Tādējādi mēs varam arī krasi samazināt globālās oglekļa emisijas.

Uzziniet vairāk

Paper from UPM-Kymmene 640x360.png

Enerģijas bilance

Papīra ražošanai ir nepieciešams milzīgs enerģijas daudzums, lai uzturētu apkures un dzesēšanas procesus, kas nepieciešami šajā nozarē. Somijā bāzētais UPM-Kymmene, kas ir Eiropas lielākais meža nozares koncerns un viens no pasaulē lielākajiem papīra ražotājiem, ir precīzi noregulējis līdzsvaru starp sildīšanas un dzesēšanas procesiem, tādējādi iegūstot enerģijas pārpalikumu.


Uzziniet vairāk

Sappi paper mill installation 640x360.jpg

Tvaika atgūšana

Sappi papīrfabrikai Māstrihtā, Nīderlandē vajadzēja nomainīt čaulas un cauruļu siltummaini, kuram bieži radās noplūdes. Turklāt tam bija grūti piekļūt un tā uzturēšana bija dārga. AlfaCond atrisināja šīs problēmas.
Uzziniet vairāk

aerial_view_of_Helsingborg_in_Sweden_640x360.jpg

Sērskābes siltuma atgūšana

Sērskābes siltuma reģenerācijas ekonomiskie un ilgtspējības ieguvumi. Pēc Kemiras sērskābes rūpnīcas dzesēšanas sistēmas pilnīgas rekonstrukcijas dzesēšanas ūdens temperatūra ir paaugstināta līdz līmenim, kurā to var izmantot centralizētai siltumapgādei.Uzziniet vairāk

Energoefektivitātes kustība

Kas ir ilgtspējīgāks par enerģiju, kas nemaz nav saražota? Tāpēc energoefektivitāte ir mūsu "pirmā degviela" nākotnes dekarbonizācijai. Mums tā ir tikai jāīsteno.  Tāpēc Alfa Laval ir pievienojusies Energoefektivitātes kustībai.

Pievienojieties mums kā daļa no atvērto durvju iniciatīvas, lai paātrinātu energoefektīvu risinājumu ieviešanu. Kopā mēs varam paātrināt pāreju uz ilgtspējīgāku nākotni. Uzziniet, ko nozīmē Energoefektivitātes kustība. 

Uzziniet vairāk

Mēs labprāt jūs uzklausīsim!

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzzināt vairāk par izmaksām un enerģijas ietaupījumiem vai rezervēt apmeklējumu uz vietas, mūsu Enerģijas mednieki ir gatavi jums palīdzēt.

Jūsu informācija tiek glabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu konfidencialitātes un datu aizsardzības politiku.