Emisiju samazināšana

Oglekļa emisiju samazināšana, salīdzinot ar pašreizējo līmeni, ir viens no lielākajiem mūsdienu izaicinājumiem. Tas prasīs pilnībā pārveidot mūsu globālo enerģētikas sistēmu. Tik sarežģīta problēma nevar būt vienkāršs risinājums. Patiesībā, lai sasniegtu Parīzes klimata nolīgumā noteiktos dekarbonizācijas mērķus, būs nepieciešami dažādi risinājumi.

Papildus plākšņu siltummaiņiem, kas nodrošina augstāku efektivitāti, lai samazinātu enerģijas patēriņu, Alfa Laval pārbaudītās siltuma pārneses un atdalīšanas tehnoloģijas palīdz klientiem dažādās nozarēs samazināt emisijas dažādos veidos. Mēs sadarbojamies ar partneriem, izstrādājot jaunus risinājumus oglekļa dioksīda uztveršanai, un mēs esam arī līderi siltummaiņu jomā, kas optimizēti videi draudzīgiem, dabīgiem aukstumaģentiem. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu vairāk par šiem risinājumiem, kā arī par mūsu darbu ar tiem saistītās jomās, piemēram, ūdensvada ūdens bez piesārņojuma, sēra atdalīšana un daudz kas cits.

cleantech_emission_reduction201201.jpg

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Dekarbonizācija: pieeju kombinācija


Dekarbonizācijas uzdevums ir divējāds: mums vienlaikus ir jāatbalsta strauji augošais enerģijas pieprasījums un jāsamazina CO2 emisijas, lai sasniegtu Parīzes klimata nolīguma mērķus.

Kā redzams šajā diagrammā, ir nepieciešama tehnoloģiju un jaunu kurināmo kombinācija, lai mainītu mūsu pašreizējo kursu un nostādītu mūs "ilgtspējīgas attīstības" ceļā, lai sasniegtu Parīzes mērķus. Lai samazinātu emisijas pasaulē, ir nepieciešami ieguldījumi energoefektivitātē un atjaunojamos energoresursos, kā arī tādās tehnoloģijās kā oglekļa uztveršana, izmantošana un uzglabāšana (CCU/S).

Alfa Laval jau ir sadarbojusies ar daudziem klientiem, lai atbalstītu viņu emisiju samazināšanas mērķus. Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam palīdzēt jūsu uzņēmumam.

Cik tas ir vērts?


Kāds ir efektīvāku plākšņu siltummaiņu tehnoloģiju patiesais potenciāls? Globālā izteiksmē potenciālais enerģijas ietaupījums ir apbrīnojams. Salīdzinot enerģijas ietekmi mūsu lielākajās pilsētās vai pat mūsu pašu mājās, jūs sākat saprast, kas patiesībā ir iespējams.

Katru gadu jaunie uzstādītie Alfa Laval plākšņu siltummaiņi ļauj mūsu klientiem ietaupīt 50 GW enerģijas. Tas ir tikpat daudz enerģijas, cik nepieciešams, lai gadā apsildītu 10 miljonus Eiropas māju.

Taču enerģijas ietaupījums ir tikai puse no visa. Šie 50 GW nozīmē arī globālo CO2 emisiju samazinājumu par 25 miljoniem tonnu jeb tikpat, cik katru gadu emitē Parīzes pilsēta.

Un tas viss ir tikai jaunas siltummaiņu iekārtas. Iedomājieties, kāda eksponenciāla ietekme būs miljoniem efektīvu plākšņu siltummaiņu, kas uzstādīti visā pasaulē, jo to skaits katru gadu palielinās. Jūs sākat reāli izprast mūsu potenciālu paātrināt globālo ilgtspējību.

Vai vēlaties uzzināt, ko tas var nozīmēt jūsu procesiem? Sazinieties ar mums šodien, un mūsu eksperti sazināsies ar jums!


Sazinies ar mums

Cleantech_hero_image_Paris_1200x627.jpg

Emisiju ietaupījums daudzos lietojumos


Alfa Laval plākšņu siltummaini un atdalīšanas tehnoloģija ļauj samazināt emisijas daudzos lietojumos. Vēlaties uzzināt, kā mēs varam palīdzēt jums samazināt emisijas jūsu darbībā? Izvēlieties savu pielietojumu no tālāk dotā saraksta.

Cleantech-carbon-capture-intro-final.jpg

Oglekļa uztveršana, izmantošana un uzglabāšana


Iespējams, esat dzirdējuši par oglekļa uztveršanu, izmantošanu un uzglabāšanu (CCU/S), bet vai esat zinājuši, ka tehnoloģijas, kas to nodrošina, pastāv jau gadu desmitiem? Ņemot vērā ierobežotās dekarbonizācijas iespējas tādās nozarēs kā naftas un gāzes, enerģētikas, naftas pārstrādes, naftas ķīmijas un cementa rūpniecība, CCU/S būs būtiska enerģētikas tirgus nākotnei. Iepazīstiet mūsu siltuma pārvades iekārtu portfeli, kas izstrādātas, lai maksimāli palielinātu oglekļa dioksīda uztveršanas efektivitāti.


Uzzini vairāk

cleantech-tap-water-intro-img.jpg

Ūdens no krāna


Alfa Laval saprot, ka mūsdienu ūdensvada un siltā ūdens sildīšanas sistēmās drošība ir tikpat svarīga kā rentabilitāte un veiktspēja. Balstoties uz mūsu padziļinātajām zināšanām par plākšņu siltummaiņu tehnoloģiju, esam izstrādājuši inovatīvus risinājumus, kas nodrošina vislabāko drošu ūdens sistēmu nodrošinājumu, kā arī uzlabotu efektivitāti, lai samazinātu enerģijas patēriņu un piesārņojumu. Sazinieties ar mums jau šodien, lai uzzinātu, kā mēs varam atbalstīt jūsu vajadzības, izstrādājot drošākos un ilgtspējīgākos ūdensvada ūdensapgādes risinājumus.


Uzzini vairāk

Cleantech-Natural-refrigerants-final-210303.jpg

Dabiskie aukstumnesēji


Apkures un dzesēšanas tirgū strauji notiek atteikšanās no tradicionālajiem aukstumaģentiem par labu aukstumaģentiem ar zemāku globālās sasilšanas potenciālu (GSP), jo īpaši dabiskajiem aukstumaģentiem, piemēram, amonjakam, CO2 un ogļūdeņražiem. Alfa Laval ir vadībā, izstrādājot risinājumus, kas optimizēti nākotnes aukstumaģentiem. Mēs varam sadarboties ar jums, lai noteiktu pareizo tehnoloģiju, kas nodrošinās maksimālu efektivitāti ar minimālu ref lādiņu jūsu lietojumam.


Uzzini vairāk


cleantech_symbol_RGB_png.png

Ilgtspējīga partnerība

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem.

Sazinies ar mums

Šī informācija tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu privātuma politiku.