Energoefektivitāte

Energoefektivitāte ir viens no galvenajiem ieguldījumiem Parīzes nolīguma sasniegšanā. Optimizējot enerģijas patēriņu pasaulē un spējot saražot vairāk ar mazāku enerģijas daudzumu, mēs varam apmierināt pieaugošo enerģijas pieprasījumu un vienlaikus samazināt CO2 emisijas. Saskaņā ar Starptautiskās Enerģētikas aģentūras datiem efektivitātes palielināšana varētu nodrošināt vairāk nekā 40 % emisiju samazinājumu nākamajos 20 gados.

Pat 50 % no pašreizējā energoefektivitātes ietaupījumu potenciāla ir rūpniecības sektorā, un 30 % var sasniegt ēkās. Un risinājumi, kas ļautu veikt šos energoefektivitātes uzlabojumus, jau pastāv! Alfa Laval ir desmitiem gadu desmitiem izstrādājusi plākšņu siltummaiņu tehnoloģijas, kas palīdz uzņēmumiem optimizēt enerģijas izmantošanu procesos. Mūsu produkti tiek izmantoti visdažādākajās nozarēs, sākot ar smagajiem procesiem un beidzot ar datu centriem, mājsaimniecību apkuri un dzesēšanu, kā arī daudz kur citur. Mūsu unikālie siltumtehnikas risinājumi ļauj ietaupīt ievērojamus enerģijas daudzumus un tādējādi samazināt oglekļa emisijas - neatkarīgi no pielietojuma!

cleantech_energy_efficiencyv2.jpg

Partnerība, lai paātrinātu jūsu ilgtspēju


Katrs ietaupītās enerģijas kW ir tikpat vērtīgs kā viens jauns tīras enerģijas kW. Alfa Laval zina, kā padarīt jūsu procesus efektīvākus un ilgtspējīgākus. Jau vairāk nekā 90 gadus mēs esam izstrādājuši plākšņu siltummaiņus, lai optimizētu siltuma pārnesi apkures un dzesēšanas darbos.

Šajā videoklipā jūs varat uzzināt, kā mūsu inovatīvie risinājumi jau tagad atbalsta klientu pieaugošo vajadzību pēc energoefektivitātes un emisiju samazināšanas.

Energoefektivitātes uzlabošana, kas ir izdevīga jums


Iepazīstieties ar Žuljēnu Žennē (Julien Gennetier), Alfa Laval Enerģētikas nodaļas viceprezidentu un vienu no vadošajiem nozares ekspertiem energoefektivitātes jomā. Šajā videoklipā Juliens skaidro, kā enerģijas taupīšana ne tikai ievērojami palīdzēs mūsu planētai. Tas ir arī gudrs veids, kā samazināt izmaksas un palielināt rentabilitāti. Citiem vārdiem sakot: ieguvējas ir visas puses!

Cik tas ir vērts?


Kāds ir efektīvāku plākšņu siltummaiņu tehnoloģiju patiesais potenciāls? Globālā izteiksmē potenciālais enerģijas ietaupījums ir apbrīnojams. Salīdzinot enerģijas ietekmi mūsu lielākajās pilsētās vai pat mūsu pašu mājās, jūs sākat saprast, kas patiesībā ir iespējams.

Katru gadu jaunie uzstādītie Alfa Laval plākšņu siltummaiņi ļauj mūsu klientiem ietaupīt 50 GW enerģijas. Tas ir tikpat daudz enerģijas, cik nepieciešams, lai gadā apsildītu 10 miljonus Eiropas māju.

Taču enerģijas ietaupījums ir tikai puse no visa. Šie 50 GW nozīmē arī globālo CO2 emisiju samazinājumu par 25 miljoniem tonnu jeb tikpat, cik katru gadu emitē Parīzes pilsēta.

Un tas viss ir tikai jaunas siltummaiņu iekārtas. Iedomājieties, kāda eksponenciāla ietekme būs miljoniem efektīvu plākšņu siltummaiņu, kas uzstādīti visā pasaulē, jo to skaits katru gadu palielinās. Jūs sākat reāli izprast mūsu potenciālu paātrināt globālo ilgtspējību.

Vai vēlaties uzzināt, ko tas var nozīmēt jūsu procesiem? Sazinieties ar mums šodien, un mūsu eksperti sazināsies ar jums!


Sazinieties ar mums

Cleantech_hero_image_Paris_1200x627.jpg

Cleantech-solfjader-vignette_new.jpg

Skatīt visus skaitļus


Alfa Laval ilgtspējas eksperti cieši sadarbojas ar partneriem visā pasaulē praktiski visās iespējamās nozarēs. Cik daudz mēs varam samazināt enerģijas patēriņu naftas pārstrādes rūpnīcās? Kā samazināt oglekļa dioksīda emisiju datu centros? Vai arī jūs interesē enerģijas ietaupījums ķīmijas nozarē vai ēkās un būvniecībā?

Mūsu rīcībā ir detalizēti dati par enerģijas un emisiju samazinājumu, ko Alfa Laval plākšņu siltummaiņu tehnoloģijas ļauj panākt visdažādākajās nozarēs. Noklikšķiniet šeit, lai piekļūtu šiem un daudziem citiem datiem.


Uzzināt vairāk

cleantech_emission_reduction201201.jpg

Emisiju samazināšana


Oglekļa emisiju samazināšana salīdzinājumā ar pašreizējo līmeni ir mūsu laika lielākā problēma. Šādu sarežģītu problēmu nevar atrisināt ar vienkāršu risinājumu. Patiesībā būs vajadzīgs plašs risinājumu klāsts.

Papildus plākšņu siltummaiņiem, kas nodrošina augstāku efektivitāti, lai samazinātu enerģijas patēriņu, Alfa Laval pārbaudītās siltuma pārneses un atdalīšanas tehnoloģijas palīdz klientiem dažādās nozarēs samazināt emisijas dažādos veidos.

Spiediet šeit, lai uzzinātu, kā mēs palīdzam paātrināt jaunus risinājumus oglekļa uztveršanas, dabisko un zema GWP aukstuma aģentu un daudz ko citu.

 

Uzzināt vairāk

cleantech_waste_heat_recovery201201.jpg

Atkritumu siltuma reģenerācija


Kas notiek ar siltumu, ko rada jūsu procesi? Ja jūs vienkārši ļaujat tam izplūst apkārtējā atmosfērā, jūs palaidīsiet garām vienu no efektīvākajiem veidiem, kā uzlabot savas darbības energoefektivitāti.

Izmantojot pareizo siltummaiņa tehnoloģiju, jūs varat atgūt augstas temperatūras siltumu, ko rada rūpnieciskie procesi, kā arī zemākas temperatūras siltumu, ko uztver siltumsūkņi, piemēram, datu centru dzesēšanas vai ūdens attīrīšanas iekārtās. Pēc tam šo siltumu var izmantot dažādiem lietojumiem, sākot no centralizētās siltumapgādes līdz elektroenerģijas ražošanai.

Spiediet šeit, lai uzzinātu vairāk par Alfa Laval plašo pieredzi šajā jomā un par to, kā mēs varam jums palīdzēt.

Uzzināt vairāk

Klātbūtne visdažādākajās nozarēs


Alfa Laval efektīvie plākšņu siltummaiņi tiek izmantoti, lai taupītu enerģiju un samazinātu emisijas rūpniecības procesos visā pasaulē. Šodien mēs esam pārstāvēti visās nozarēs, sākot ar smagajiem procesiem un beidzot ar datu centriem, HVAC un daudz, daudz ko citu. Lai uzzinātu vairāk, izvēlieties savu nozari.

cleantech-HVAC-intro-img.jpg

HVAC

Vai zinājāt, ka siltumsūkņi ir četras reizes efektīvāki nekā tradicionālie apkures un dzesēšanas katli?

Katru gadu siltumsūkņi, kuru pamatā ir Alfa Laval plākšņu siltummaiņi, ietaupa līdz 29 TWh elektroenerģijas, kas samazina oglekļa emisijas par 6,6 miljoniem tonnu.

Ietaupītā elektroenerģija ir tikpat daudz, cik nepieciešams 2,7 miljonu Ķīnas māju apsildīšanai.

Cik daudz jūs varat ietaupīt savā HVAC sistēmā?

 

Uzzināt vairāk

cleantech_energy_efficiency_refinery_refrigeration.jpgDzesēšanas sistēma

Iedomājieties, ka visās jaunajās dzesēšanas iekārtās saldēšanas iekārtās tradicionālās tehnoloģijas vietā tiktu izmantoti Alfa Laval kompaktie plākšņu siltummaiņi. Tas ļautu ietaupīt 628 GWh elektroenerģijas un samazināt CO2 emisijas par 144 000 tonnām - katru gadu!

Šāds enerģijas ietaupījums ir līdzvērtīgs enerģijas ietaupījumam, kas nepieciešams, lai atdzesētu 290 000 mājokļu Singapūrā. Savukārt emisiju samazinājums atbilst emisijām, ko rada 470 lidojumi no Londonas uz Šanhaju.

Ko mēs varam darīt jūsu saldēšanas sistēmām?

 

Uzzināt vairāk

cleantech_data_centerv2.jpg

Datu centra dzesēšana

Iedomājieties, ka līdz 2030. gadam visos datu centros tiktu uzstādīti plākšņu siltummaiņi, kas nodrošinātu bezmaksas dzesēšanu. Tas ļautu ietaupīt 30 TWh elektroenerģijas - tik daudz, cik gadā patērē visa Jaunzēlande! Tas arī samazinātu CO2 emisijas par 7 miljoniem tonnu jeb tikpat, cik katru gadu saražo visa Bostonas pilsēta.

Efektīvākas dzesēšanas operācijas ar Alfa Laval plākšņu siltummaiņiem to var padarīt iespējamu.

Vēlaties uzzināt, ko mēs varam darīt jūsu datu centram?


Uzzināt vairāk

cleantech_energy_efficiency_refinery_main_img.jpg

Jēlnaftas pārstrādes rūpnīca

Vai zinājāt, ka rafinēšana veido 6-8% no visas rūpnieciski patērētās enerģijas?

Iedomājieties, ja visas naftas pārstrādes rūpnīcas pārietu no tradicionālās tehnoloģijas uz Alfa Laval efektīvajiem plākšņu siltummaiņiem. Tas samazinātu enerģijas patēriņu pasaulē par 23 %. Un attiecīgais samazinājums par 245 miljoniem tonnu CO2 būtu līdzvērtīgs Spānijas gada emisijām!

Uzziniet vairāk, lasot mūsu pilnu stāstu.

 

Uzzināt vairāk

Cleantech-Petrochemicals-intro-img-final.jpg

Naftas ķīmijas produkti

Vai zinājāt, ka Alfa Laval plākšņu siltummainis nodod siltumu līdz pat 5 reizēm efektīvāk nekā tradicionālā čaulas un caurules tehnoloģija?

Ja visās naftas ķīmijas rūpnīcās izmantotu efektīvākus Alfa Laval plākšņu siltummaiņus, mēs varētu samazināt enerģijas patēriņu par 132 TWh gadā, tādējādi no atmosfēras izvadot 28 miljonus tonnu CO2! Tas ir līdzvērtīgi Qingdao pilsētas emisijām.

Vai jūs interesē, kā mēs varam jums palīdzēt padarīt jūsu procesus ilgtspējīgākus?


Uzzināt vairāk

cleantech_energy_efficiency_refinery-service.jpg

Serviss

Vai zinājāt, ka aptuveni 1-2,5 % no pasaules CO2 emisijām var novērst, ja visi uzstādītie siltummaiņi darbotos "vislabākajā iespējamā režīmā"? Viss, kas nepieciešams, ir optimāla darbība, nodrošinot pareizu tīrīšanu un apkopi.

Tieši tā Alfa Laval plašais siltummaiņu servisa pakalpojumu portfelis var palīdzēt jums jūsu darbībā.

Uzzināt vairāk


cleantech_symbol_RGB_png.png

Ilgtspējīga partnerība

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem.

Sazinies ar mums

Šī informācija tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu privātuma politiku.