Re-Made to matter

Pārveidots, lai būtu nozīmīgs

Veiciet pārmaiņas - savam uzņēmumam un mūsu planētai

Modernizējiet ar jaunu plākšņu siltummaini un saņemiet kompensāciju par veco iekārtu.

Vai jūsu siltummaiņiem ir beidzies ekspluatācijas cikls? Vai arī meklējat mūsdienīgu risinājumu efektivitātes paaugstināšanai?

Vēl nekad nav bijis piemērotāks laiks apsvērt nomaiņu. Apmainiet savu veco siltummaini pret jaunu, izmantojot mūsu jauno apmaiņas programmu, un mēs atlīdzināsim jūsu vecās iekārtas vērtību.


Atrodi savus uzlabojumus jau šodien

Upgrade to a new plate heat exchanger and get a refund for your old equipment

 

GreenOne-energy-savings-new-EN.jpg

Vienkāršs veids, kā samazināt enerģijas izmaksas un palielināt energoefektivitāti

Atmaksāšana ir tikai sākums jūsu ietaupījumu potenciālam, izmantojot jauno apmaiņas programmu. Alfa Laval inovatīvā siltummaiņu tehnoloģija ievērojami palielinās jūsu procesu energoefektivitāti. Tas nozīmē krasi samazinātu enerģijas patēriņu un oglekļa emisijas, kā arī ievērojami samazinātu jūsu ilgtermiņa ekspluatācijas izmaksas.

Citiem vārdiem sakot, tā ir klasiska abpusēji izdevīga situācija. Ja esat gatavs noskaidrot, cik daudz varat ietaupīt, apmeklējiet mūsu aprēķinu rīku jau šodien.

 

Uzziniet, cik daudz varat ietaupīt

Lielāka efektivitāte. Mazāk neapstrādāta materiāla.

Pārejā uz oglekļa ziņā neitrālu un aprites principiem neitrālu nākotni nav ātru risinājumu. Par laimi, Alfa Laval un Stena Recycling ir sadarbojušies, lai izstrādātu gudru, ilgtspējīgu un viegli lietojamu risinājumu.

Šī jaunā apmaiņas programma ļaus atgūt līdz pat 100 % vērtīgo metālu, kas atrodami vecajos siltummaiņos. Tas nozīmē, ka mēs varam aizsargāt vidi un samazināt neapstrādātu materiālu izmantošanu savā ražošanā. Šos ietaupījumus mēs nododam tālāk jums, atmaksājot naudu par jūsu veco iekārtu, kad jūs pāriet uz jaunu siltummaini.

Ieguvumi videi ir vēl lielāki, ja savā procesā pāriet uz moderniem, termiski efektīvākiem siltummaiņiem. Jūs uzreiz redzēsiet tūlītēju energoefektivitātes uzlabojumu, vienlaikus samazinot enerģijas izmaksas un CO2 emisijas nospiedumu. Šādā veidā mēs kopīgi strādājam, lai dekarbonizētu mūsu nozari.

 

Palieliniet savu ilgtspēju jau šodien

 

GreenOne-end-of-lifecycle-flow-chart.jpg

 

Pionieriska sadarbība ilgtspējīgas otrreizējās pārstrādes jomā

Alfa Laval un Stena Recycling ir apvienojušas spēkus, lai īstenotu šo revolucionāro plākšņu siltummaiņu apmaiņas programmu. Mēs esam apvienojuši savas vadošās zināšanas un kopīgo aizraušanos ar ilgtspēju, lai radītu aprites pieeju apkures un dzesēšanas iekārtām. Tas ir arī nozīmīgs solis cīņā pret klimata pārmaiņām mūsu nozarē, atbalstot Alfa Laval mērķi līdz 2030. gadam kļūt oglekļa ziņā neitrālam.

 

Lasiet vairāk par partnerību

5 simple steps to more sustainable operation

GreenOne-step01.png

1. Tell us about your current heat exchanger
Based on the brand and model, we will calculate your refund (a majority of brands accepted).

GreenOne-step02.png

2. Upgrade to a new heat exchanger
Find the new model that best fits your needs.

GreenOne-step03.png

3. Make your purchase
Receive your sustainability report, and your refund, immediately.

GreenOne-step04.png

4. Return your old unit for recycling
To book a free return, follow the instructions enclosed with your new heat exchanger.

GreenOne-step05.png

5. Stena Recycling recycles your old heat exchanger
The material from your old heat exchanger is used to produce new, more efficient Alfa Laval heat exchanger technologies.

Atvieglojam iespējas radīt ko atšķirīgu

  • Iepazīstiet jaunu apmaiņas programmu, ko piedāvā divi ilgtspējas līderi: Alfa Laval un Stena Recycling.
  • Aizstājiet savu novecojušo siltuma risinājumu un pārejiet uz mūsu inovatīvām, ļoti efektīvām plākšņu siltuma tehnoloģijām.
  • Saņemiet kompensāciju par savu veco siltummaini, kad modernizējat to ar jaunu, un uzlabojiet rūpniecisko aprites cikliskumu.
  • Ieraugiet tūlītēju enerģijas ietaupījumu savos procesos, samazinot enerģijas izmaksas un CO2 emisijas nospiedumu.
  • Saņemiet detalizētu kopsavilkumu par jūsu energoefektivitātes uzlabojumiem, ko izmantot savas darbības ilgtspējas pārskatos.

Mainiet situāciju jau šodien

 

GreenOne-recycling-img.jpg

 

GreenOne-FAQ.jpg

Get all the facts

Do you still have questions? Want to learn more about how our exchange programme works and how your operation can benefit? Head on over to our FAQ page to get all the facts. And if you don’t see your answer there, you can always contact us directly, and one of our experts will be happy to guide!


Get the FAQs