Ilgtspējīgu risinājumu paātrināšana

Ilgtspējīgu risinājumu paātrināšana

Iedomājieties ilgtspējīgāku pasauli. Pasauli, kurā nepieciešams mazāk, lai ražotu vairāk. Pasauli, kurā mēs efektīvi apmierinām pieaugošās enerģijas vajadzības, vienlaikus samazinot CO2 emisijas. Iedomājieties pasauli, kurā mēs varam izmantot dabas resursu spēku, vienlaikus tos saudzējot.

Alfa Laval mēs ne tikai iedomājamies šo pasauli. Mēs to radām - kopā ar saviem klientiem un partneriem. Ar neatlaidīgu inovāciju palīdzību mēs paātrinām pāreju uz efektīvākiem, tīrākiem enerģijas risinājumiem un virzām uz priekšu aprites ekonomiku. Mūsu dziļās zināšanas nozarē ļauj mums optimizēt klientu procesus, pārvarēt vissarežģītākos izaicinājumus un ik dienu turpināt padarīt pasauli labāku.

Strādājot kopā, mēs paātrinām pāreju uz ilgtspējīgiem risinājumiem. Tas viss nozīmē labāku attīstību jūsu uzņēmumam, jūsu cilvēkiem un planētai, kas mums visiem ir kopīga.

cleantech_symbol_640x360.png

Partnerības ilgtspējīgu risinājumu paātrināšanai


Balstoties uz gadu desmitiem uzkrāto pieredzi, Alfa Laval ir unikālas prasmes, kas ļauj apzināt jaunas iespējas, kā iegūt vairāk no esošajiem procesu lietojumiem. Uzziniet, kā mūsu risinājumi un atbalsts, ko varam piedāvāt kā jūsu partneris, var palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties pareizajā virzienā, nodrošinot ilgtspējīgu potenciālu.

Mūsu eksperti jums rāda ceļu


Uzklausiet Madeleine Gilborne, Alfa Laval biznesa attīstības vadītāja tīro tehnoloģiju jomā, stāsta par mūsu darbu tīras enerģijas, energoefektivitātes un aprites ekonomikas jomā. Sadarbība ar Alfa Laval ļauj jums sazināties ar tādiem vadošajiem nozares ekspertiem kā Madeleine, kas palīdzēs jums paātrināt jūsu darbības ilgtspēju.

Mūsu globālais izaicinājums: dekarbonizācija


Dekarbonizācijas izaicinājums ir divējāds: mums vienlaikus ir jāatbalsta strauji augošais enerģijas pieprasījums un jāsamazina CO2 emisijas, lai sasniegtu Parīzes klimata nolīguma mērķus.

Kā redzams šajā diagrammā, mūsu pašreizējais kurss ir tālu no nepieciešamā. Lai sasniegtu Parīzes mērķi ierobežot globālās temperatūras paaugstināšanos līdz 1,5°C līdz 2050. gadam, būs nepieciešams "ilgtspējīgas attīstības" scenārija ceļš. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka paredzams, ka šajā pašā laikposmā enerģijas vajadzības pieaugs pat par 54 %. Tāpēc globālo enerģētikas sistēmu nevar pārveidot ar vienu vienkāršu risinājumu. Tas prasīs tehnoloģiju un kurināmā kombināciju.

Mums Alfa Laval ir pieredze un zināšanas, lai atbalstītu jūsu pāreju, piedāvājot risinājumus, kas nodrošina energoefektivitāti, tīru enerģiju un aprites ekonomiku. Lasiet vairāk tālāk vai sazinieties ar mums šodien.

 

Raksti mums

 

 

cleantech-WHE-chart-final.png

Energoefektivitāte

Kā Alfa Laval var palielināt jūsu energoefektivitāti? Uzziniet, kā mūsu risinājumi palīdz ietaupīt 50 GW enerģijas gadā, samazinot CO2 emisijas par 25 miljoniem tonnu. Tas ir 550 reizes vairāk nekā Alfa Laval oglekļa dioksīda emisijas.

Alfa Laval Sustainable solutions Energy efficiency

Tīra enerģija

Vai esat gatavi atklāt rītdienas risinājumus zaļā ūdeņraža ražošanai, kurināmā elementiem, oglekļa uztveršanai un enerģijas uzglabāšanai? Spiediet šeit, lai uzzinātu par Alfa Laval risinājumiem, kas paātrina pāreju uz tīru enerģiju.

Sustainable solutions Clean energy

Aprites ekonomika

Vēlaties uzzināt, kā Alfa Laval sadarbojas ar partneriem un klientiem, lai nodrošinātu, ka visi dabas resursi tiek izmantoti un atkārtoti izmantoti pēc iespējas efektīvāk? Atklājiet mūsu jaunākos risinājumus aprites veicināšanai.

Sustainable solutions Circular economy

Ilgtspējīga partnerība

Jūsu zinātkāre ir mūsu zinātkāre. Jūsu aizraušanās ir mūsu aizraušanās. Alfa Laval uzskata, ka sadarbība un ciešas partnerattiecības ir atslēga, lai paātrinātu rītdienas risinājumus. Jau vairāk nekā gadsimtu tā ir bijusi degviela mūsu nemitīgajām inovācijām. Šodien tā ir mūsu jauno sasniegumu virzītājspēks energoefektivitātes, tīras enerģijas un aprites ekonomikas jomā. Uzziniet, kā mūsu risinājumi un atbalsts, ko varam piedāvāt kā jūsu partneris, var palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties pareizā veidā, sasniedzot pilnu ilgtspējīgu potenciālu.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable partnership
.
Cleantech Herobanner 1920x480-final

Accelerating clean technologies

towards net zero

.

Sustainable solutions for a better world

Did you know that Alfa Laval contributes to 15 of the 17 UN Sustainability Goals? We not only offer solutions that respond to the needs of our customers, but also to those of our planet. Our latest Sustainability report documents the work we are doing to help create better everyday conditions for everyone.

Alfa Laval Sustainable solutions Sustainable solutions

Our award-winning HERE magazine

HERE is Alfa Laval’s online magazine and the recipient of the 2019 Swedish Publishing Prize. It brings you the latest insights, analysis and inspiration from our world and beyond. With a focus on how processes can be improved to save energy and protect the environment, HERE explores global and local challenges along with the innovations and solutions that can address them.

Alfa Laval Sustainable solutions HERE magazine

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk

Sazinieties ar mums šodien, lai uzzinātu vairāk par mūsu ilgtspējīgiem risinājumiem.

Sazinies ar mums

Šī informācija tiek uzglabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu privātuma politiku.