Jēlnaftas rafinēšana

Augsta efektivitāte, zemas izmaksas un koncentrēšanās uz ilgtspēju ir būtiski faktori, lai saglabātu konkurētspēju naftas pārstrādes nozarē. Alfa Laval risinājumi naftas pārstrādes rūpnīcām piedāvā vienkāršu veidu, kā uzlabot rentabilitāti, vienlaikus nodrošinot maksimālu uzticamību un produktu kvalitāti. Sadarbojieties ar mums un gūstiet labumu no mūsu pieredzes un zināšanām. Kopā ar jūsu inženieriem mūsu eksperti radīs efektīvus risinājumus, kas pacels jūsu naftas pārstrādi jaunā līmenī.

proud-engineer-in-front-of-oil-refinery-right

Uzziniet visu par:

 • Vērtībām, kas sasniegtas, optimizējot procesus.
 • Kā Alfa Laval optimizē dažādus naftas pārstrādes procesus.
 • Kā citas naftas pārstrādes rūpnīcas ir guvušas labumu no Alfa Laval risinājumiem.
 • Kā sadarboties ar Alfa Laval, lai optimizētu pārstrādes procesus.
 • Alfa Laval izmantotie produkti procesu optimizācijā.

        

 

process experts discussing at table

Procesu optimizācijas pakalpojumi

Sadarbojoties ar Alfa Laval, jums ir pieejami dažādi procesu optimizācijas pakalpojumi, kas aptver visus jūsu projekta posmus, sākot no pirmo ideju ģenerēšanas, tehniski ekonomiskā pamatojuma un pamatprojekta izpētes līdz pat mūsu iekārtu uzstādīšanai un nodošanai ekspluatācijā.

Ciešā sadarbībā ar licenču izsniedzējiem, inženiertehniskajiem uzņēmumiem un galalietotājiem, Alfa Laval naftas pārstrādes rūpnīcu komanda sniedz pasaulē vadošo pieredzi procesu optimizācijas jomā visu veidu naftas pārstrādes rūpnīcu projektos, palielinot projekta veiksmes varbūtību un ROI.

Uzziniet vairāk par mūsu procesu optimizācijas pakalpojumiem

.

Maksimāla efektivitāte

 • Lielāka ražošanas jauda
 • Uzlabota produktu izlaide un kvalitāte
 • Augstāka energoefektivitāte
 • Uzlabota uzticamība
 • Zemākas aprites cikla izmaksas

Uzziniet vairāk

Minimālas projekta CAPEX

 • Zemākas izmaksas par procesu aprīkojumu
 • Vienkāršota procesa konfigurācija
 • Samazinātas uzstādīšanas izmaksas
 • Optimāli risinājumi moduļu konstrukcijai

Uzziniet vairāk

Ilgtspējība

 • Mazāks enerģijas patēriņš
 • Samazinātas emisijas
 • Minimāls dzesēšanas ūdens patēriņš
 • Mazāks materiālu patēriņš

Uzziniet vairāk

 
.

Risinājumi

Pārdomājiet savus procesus

Alfa Laval risinājumi naftas pārstrādes rūpnīcām piedāvā daudzas jaunas iespējas, kas ļauj uzlabot rūpnīcas darbības efektivitāti, samazināt CAPEX jauniem ieguldījumiem un minimizēt ietekmi uz vidi. Mēs esam palīdzējuši naftas pārstrādes rūpnīcām visā pasaulē optimizēt dažādus procesus.

oil-refinery-sunset-green-plants

Pārdomājiet aprīkojumu

Alfa Laval piedāvā plašu produktu klāstu, kurus raksturo augsta efektivitāte un uzticamība un kuri ir ideāli piemēroti izmantošanai naftas pārstrādes rūpnīcās. Pateicoties mūsu ilgajai pieredzei nozarē, mēs precīzi zinām, kā izstrādāt risinājumus, kas maksimāli palielina jūsu procesu veiktspēju un cikla ilgumu.

male and female engineers standing next to alfa laval compabloc welded plate heat exchanger

Serviss

Mēs atbalstām jūs ar visu veidu pakalpojumiem un apmācībām, kas nepieciešamas, lai nodrošinātu augstu veiktspēju un maksimālu ROI visā jūsu ieguldījuma dzīves cikla laikā. Ar Alfa Laval kā jūsu servisa partneri, jūs nodrošināsiet uzticamu darbspējas laiku un augstu efektivitāti, vienlaikus saglabājot minimālas kopējās īpašumtiesību izmaksas.

engineer wearing hard hat and safety glasses holding laptop in front of pipes and blue sky

Stāsti un raksti

Uzziniet, kā Alfa Laval naftas pārstrādes rūpnīcu komanda ir palīdzējusi optimizēt procesus daudzās naftas pārstrādes rūpnīcās visā pasaulē. Izmantojot mūsu pārbaudītos risinājumus, mēs varam palīdzēt jums maksimāli palielināt peļņu no jūsu naftas pārstrādes rūpnīcas ieguldījumiem neatkarīgi no tā, vai plānojat atjaunot vai būvēt jaunu rūpnīcu.

Asian oil refinery worker infront of an Alfa Laval Compabloc welded plate heat exchanger

Vebināri

Kā no pārstrādes procesiem iegūt vairāk, patērējot mazāk enerģijas? Mūsu eksperti iepazīstinās ar jēlnaftas destilācijas un ligroīna hidrogenēšanas iespējām un sniegs informāciju par to, cik daudz jūs varētu ietaupīt.

female-male-engineers-facing-each-other

Ilgtspējīgi risinājumi

Iedomājieties ilgtspējīgāku pasauli. Pasauli, kurā nepieciešams mazāk, lai saražotu vēl vairāk. Pasauli, kurā mēs efektīvi apmierinām pieaugošās enerģijas vajadzības un vienlaikus samazinām CO2 emisijas. Iedomājieties pasauli, kurā mēs varam izmantot dabas resursu spēku, vienlaikus tos saglabājot. Alfa Laval mēs ne tikai iedomājamies šo pasauli. Mēs to veidojam - kopā ar saviem klientiem un partneriem.

Male and female engineer discussing outside solar panels, windmills and green grass

Optimāla procesa izstrāde

Uzziniet no Alfa Laval pārstāvēm Evas Anderssones (Eva Andersson) un Vivikas Laikes (Wivika Laike) par to, kā mūsu risinājumi var palīdzēt palielināt jūsu naftas pārstrādes rūpnīcas rentabilitāti un ilgtspējību.

 

Kondensācijas pakalpojumu optimizēšana

Mūsu jaunie risinājumi var palīdzēt jums ievērojami ietaupīt un uzlabot veiktspēju jūsu naftas pārstrādes rūpnīcā. Tie arī ļauj atgūt lielu daļu zemas kvalitātes enerģijas, kas citādi tiktu izšķiesta.

 

 

Lejupielādes

Vēlos uzzināt vairāk

Šī informācija tiek glabāta un apstrādāta saskaņā ar mūsu privātuma politiku.

Alfa Laval enerģijas jaunumi Linkedin

Uzziniet, kā mūsu risinājumi un atbalsts, ko varam piedāvāt kā jūsu partneris, var palīdzēt apzināt jaunas iespējas, lai vairāk izmantotu esošās procesu lietojumprogrammas, un kā mēs varam palīdzēt jūsu uzņēmumam attīstīties pareizā veidā, sasniedzot pilnu ilgtspējīgu potenciālu. Mūsu prezentācijas lapā varat sekot līdzi mūsu jaunākajām inovācijām un risinājumiem, kā arī darbam, ko veicam tīras enerģijas, energoefektivitātes un aprites ekonomikas jomā.

Blue sky white cloulds Linkedin logo

Ietaupiet savu enerģiju - no sākuma līdz beigām!

Izmantojiet Alfa Laval gadu desmitu pieredzi darbā ar EPC projektiem un jūsu gala klientiem. Mēs varam sniegt atbalstu visā projekta gaitā, lai pārliecinātos, ka jūsu klienti saņem optimālo siltummaiņa komplektu.

engineers and contractor discussing at table