Gāzes ražošana

Tīri degoša gāze pierāda savu vērtību kā nākotnes degviela. Tāpēc šodien galvenā uzmanība tiek pievērsta gāzes ražošanai, jo jauda un tehnoloģijas ir vērstas uz rītdienas piegādi. Alfa Laval ir priekšplānā, sniedzot risinājumus, kas pat visdrosmīgākos notikumus padara drošus.

Gas production 640x360 large

 

Gāzes ražošanas risinājumi

 

Katrai gāzes ražošanas iekārtai ir unikāli izaicinājumi, kuru pamatā ir tās atrašanās vieta un apstrādājamās gāzes īpašības. Ņemot vērā gadu desmitiem ilgo pieredzi un bieži vien mainīgos risinājumus, Alfa Laval ir lieliski sagatavojies, lai ar tiem varētu iepazīties.

 

Tādos lietojumos gāzu saspiešana, frakcionēšana un apstrāde tas ir mūsu stiprums. Ar daudzām spēcīgām tehnoloģijām mēs varam izstrādāt optimālāko un rentablāko risinājumu praktiski jebkuram procesam, neatkarīgi no , vai tas ir sauszemes vai ārzonas.

 

Šajā kontekstā ļoti svarīgas ir alfa Laval uzticamās sistēmas, dziļā pieredze un pierādītā tehniskā zinātība. Apstākļos, kuros uz spēles ir likts tik daudz, ir tik svarīgi būt uzticamam un pierādītam partnerim.

 

Plašs, uzticams lietojumprogrammu portfelis

 

Alfa Laval risinājumus viedākai gāzes ražošanai var atrast gandrīz katrā procesa posmā, uz sauszemes un atklātā jūrā, piedāvājot veidus, palielināt drošību, uzticamību un rentabilitāti.

 

Lūk, īss mūsu piedāvājuma skatījums:

 

Gāzes urbumu kompresija

 

Urbuma vietā kompresijas slēģus bieži izmanto, lai dabasgāzi pārvērstu vajadzīgajā cauruļvada spiedienā. Pārvietojamas un bezpilota slēpes ir piemērotas izturīgam, mērķim paredzētam aprīkojumam, kas nodrošina augstu veiktspēju kompaktā skidrumā. Alfa Laval ACE ar gaisu dzesējamie siltummainji ir daudzpusīgi un kompakti dzesēšanas šķīdumi, kas izstrādāti ar skarbiem lietojumiem, piemēram, wellhead applied in mind. Ar fāzētu cauruļu tehnoloģiju, kas uztur augstu temperatūru un spiedienu, tās var elastīgi konfigurēt un izstrādāt, lai nodrošinātu patiesi pielāgotu pieeju.

 

Gāzu saspiešana

 

Gāzes kompresijas procesu prasīšanai Alfa Laval ir vienīgais piegādātājs ar pilnu kompresijas tehnoloģiju portfeli. Tas ļauj rast stabilus, rentablus risinājumus, kas pielāgoti spiediena, dzesēšanas un apkopes vajadzībām.

 

Uz zemes optimizēti šķīdumi parasti ietver Alfa Laval ACE, Olmi un Niagara ar gaisu dzesētus siltummaiņus. Izmantošanai atklātā jūrā var būt iesaistīti Alfa Laval iespiedshēmas siltummainji (PCHE), Alfa Laval Olmi čaulas un caurulītes siltummainji vai mūsu ārkārtīgi izturīgie metinātie plātnes un čaulas siltummaiņi, Alfa Laval DuroCore un DuroShell.

 

Pirmo posmu kompresijas vilcienā daudzi klienti izmanto mūsu pusmetināto plātņu siltummaiņus.

 

Gāzes vada saspiešana

 

Ja kompresijas stacijas bez apkalpes, kas nodrošina spiedienu gāzes cauruļvadā, atrodas regulāros attālumos, tām droši jādarbojas ar minimālu apkopi. Uzticamu dzesēšanu nodrošina mūsu Alfa Laval ACE, Niagara un Olmi ar gaisu dzesējamie siltummainji, arī mūsu ārkārtīgi spēcīgais metinātais plākšņu un čaulu siltummainis Alfa Laval DuroShell. Ar savu bezmaksas filtru mēs varam izņemt brīvos šķidrumus vai daļiņas, pirms gāze iekļūst kompresoros.

 

Atdalīšana un stabilizēšana

 

plūsmas sastāvdaļas ir izolētas, kaitīgie piesārņotāji jānoņem no kondensāta pirms nonākšanas lejpus iekārtas. Pa ceļam ir iespējas atgūt enerģiju un izstrādāt vispārēju procesu ar minimālu pēdu nospiedumu un krāpšanos.

 

Alfa Laval piedāvā dažādu augstas efektivitātes sašūtu plākšņu siltummaini, arī citu uzticamu iekārtu šim procesam. Lai ATDALĪTU ar centrbēdzes spēku, var izmantot disku steku atdalītāju alfa Laval, nodrošinot ūdens un visu piesārņotāju izvadīšanu.

 

Gāzes attīrīšana

 

Gāzes saldināšana bieži vien ir izaicinājums, jo īpaši skābos un nāvējošos darba apstākļos. Alfa Laval veicina robustu, uzturamu AGRUs un SRU inženieriju ar optimālām īpašumtiesību izmaksām.

 

Mūsu termiskie šķīdumi gāzes apstrādei ir, sākot no gaisdzeses siltummaiņiem un mitra virszemes gaisa dzesētājiem un beidzot ar plakaniem siltummaiņiem ar pusmetinātu, metinātu un sametinātu pārklājumu. To vidū ir Alfa Laval Compabloc, kas ir kļuvis par gāzes saldināšanas nozares standartu.

 

Invazīvā frakcionēšana

 

Destilēšana tīrā sastāvā ar augstu vērtību ievērojami palielina potenciālos ieņēmumus. Tomēr pašu frakcionēšanas procesu var būt grūti izveidot un ekonomiski izmantot.

 

Alfa Laval nodrošina vispusīgu termisko šķīdumu klāstu rentablai frakcionēšanai, ieskaitot sašūtus plātņu siltummaiņus un metinātus siltummaiņus gan openable, gan openable konfigurācijās. Frakcionēšanai uz sauszemes ar gaisu dzesējamie šķīdumi, piemēram, mūsu Alfa Laval Niagara mitrā virszemes gaisa dzesētāji, nodrošina izcilu efektivitāti un darbības elastību.

 

Mega reģenerācija

 

Atdalīt ūdeni un piesārņotājus, ko MEG absorbē zemūdens caurulēs, var būt grūti kompakti, jo īpaši, ja ir fokuss uz augšlaiku. Alfa Laval nodrošina telpu taupošas iztvaikošanas un atdalīšanas spējas, kas nodrošina uzticamību dažādos apstākļos. Atbilstošie termiskie šķīdumi ietver Alfa Laval Compabloc, bet jo īpaši mūsu metinātos spirālveida siltummaiņus, kuru piemītošās pašattīrīšanās īpašības ir drošas, uzklājot šķidruma pienākumus. Alfa Lal NO centrbēdzes separatoriem nokomplektē ķēdi, nodrošinot rūpīgu cietvielu noņemšanu augstas tīrības MEG.

 

Regazifikācija

 

Pēc dramatiskas jūras transporta dzesēšanas SDG nepieciešama kontrolēta sildīšana uztveršanas galā, lai to iztvaicētu cauruļvada sadalei. Alfa Laval nodrošina plašu sašūto plākšņu siltummaini, lai atbalstītu šo procesu, arī progresīvāku tehnoloģiju.

 

Regazifikācija bieži notiek atklātā jūrā, radot ārkārtīgas prasības pēc sablīvētības un ilglaicīguma. Šajos gadījumos Alfa Laval iespiedshēmas siltummainis (PCHE) ir pārāks, piedāvājot pēdu, kas ir daudz mazāka nekā čaulas un caurules konstrukcijām.

 

Ķīmisko vielu apstrāde

 

jūras attīstības projekti virzās uz dziļākiem un attālākiem apgabaliem, korpusa tankus arvien vairāk izmanto ķīmisko vielu uzglabāšanai procesa un plūsmas nodrošināšanai. Framo iegremdēti kravas sūkņi ir ideāls risinājums šo ķīmisko vielu pacelšanai uz virspuses procesiem.

 

Ar sūkņiem var apstrādāt ne tikai jebkuru ķīmisku vielu, bet arī jebkuru īpatnējā svara vai viskozitātes variāciju. Ķīmiskās sūknēšanas sistēmu var kombinēt ar Framo atsūknēšanas sistēmu vai uzstādīt ar atsevišķu hidraulisko barošanas sistēmu. Visām Framo kravas atsūknēšanas sistēmām pirms piegādes veic pilna apjoma testēšanu, lai nodrošinātu vieglu uzstādīšanu nodošanas ekspluatācijā laikā.

 

Tvertnes tīrīšana

 

Lai tīrītu sūkņus, ieteicams regulāri izmantot Alfa Laval Gunclean Toftejorg lieljaudas tvertņu tīrīšanas iekārtas un izvairīties no korozijas, ko rada nogulumi nogremdēšanai un kondensāta uzglabāšanas tvertnēs. Šīs tvertnes tīrīšanas mašīnas ir izstrādātas , lai tās atbilstu visstingrākajām tvertņu tīrīšanas prasībām, izmantojot minimālos tīrīšanas līdzekļus.