Eļļa un Gāze

Naftas un gāzes nozarē nekas nevar aizstāt pareizo rīcību. Darbs nekad nav viegls, taču tas kļūst vienkāršāks, ja jums līdzās ir pareizais partneris. Augstas veiktspējas tehnoloģijas apvienojumā ar padziļinātām zināšanām un plašiem pakalpojumiem var nodrošināt jūsu darbības rezultātus. Un tieši šeit talkā nāk Alfa Laval.

Oil rig in sunset

Veiktspēja. Vienkāršoti.


Alfa Laval piedāvā tehnoloģijas, zinātību un pakalpojumus, kas veicina jūsu rentabilitāti gan jūrā, gan atklātā jūrā. Balstoties uz gadu desmitiem uzkrāto pieredzi, mēs piedāvājam jums stabilus risinājumus, kas nozīmē vienkāršu integrāciju, bezrūpīgu darba laiku un ilgtermiņa efektivitāti. Mēs ne tikai nodrošinām veiktspēju, uz kuru jūs paļaujaties, bet arī ietaupām jūsu laiku un resursus.

No sākuma līdz beigām


Alfa Laval apņemšanās ir daudz plašāka par mūsu piegādāto aprīkojumu. Tā bieži vien sākas, pirms risinājums ir uz rasēšanas dēļa, un tā turpinās ilgi pēc darbības uzsākšanas. Mēs palīdzam jums ātri izvēlēties pareizo aprīkojumu gan jauniem risinājumiem, gan modernizācijai. Un, kad aprīkojums ir izvēlēts, mēs to ieviešam, izmantojot pasaules klases piegādes iespējas un ekspertu projektu vadību. Laika gaitā mēs optimizējam, apkalpojam un atbalstām jūsu iekārtas - kad un kur vien tas nepieciešams -, lai pagarinātu to veiktspēju.

Uzticībai radīta tehnoloģija


Mēs piedāvājam plašu naftas un gāzes nozares aprīkojuma klāstu, kas atbalsta ne tikai jūsu kritiski svarīgos procesus, bet arī energoefektivitāti un ekoloģisko profilu. Kopsaucējs ir vienkārša integrācija, kā arī augsta veiktspēja, uz kuru jūs varat paļauties ilgākā laika periodā.

Mēs izstrādājam Alfa Laval tehnoloģijas, uzklausot jūs un uzklausot jūsu izaicinājumus, strādājot šajā jomā. Nodrošinot, ka varat paļauties uz mūsu iekārtām, mēs nodrošinām, ka varat paļauties uz saviem procesiem.

Sadarbība, kas atmaksājas


Darbs ar naftu un gāzi ir ilgtermiņa ceļojums. Jebkurā ceļa posmā mēs varam būt padomdevējs, konsultants vai ciešs darba partneris, kā tas ir lielākajiem ražotājiem iekārtās visā pasaulē. Neatkarīgi no tā, kā mēs ar jums sadarbojamies, mūsu mērķis ir viens un tas pats. Izmantojot savu gadu desmitiem ilgo pieredzi un unikālo tehnisko izpratni, mēs atrodam gudrus veidus, kā pārvarēt jūsu problēmas. Vienkāršāk sakot, sadarbība ar mums nozīmē daudz mazāk rūpju - un visu, kas dod peļņu.