Komerciālā dzesēšana

Alfa Laval siltummaiņi atrodami daudzos dzīvojamo un komerciālo ēku risinājumos - tostarp gaisa kondicionēšanai (čilleri), krāna ūdens sildīšanai (katls/solārā enerģija), siltumsūkņu risinājumos un transportlīdzekļu saldētavu risinājumos.

commercial refrigeration 640x360

Svaigs - šodien un rīt

Ar vairāk kā 80 gadu veiksmīgu pieredzi siltumapmaiņas attīstībā, Alfa Laval zina, kas ir nepieciešams lai sniegtu jūsu vajadzībām piemērotus energoefektīvus risinājumus. Mūsu mērķis ir piegādāt jums piemērotākos produktus un risinājumus. Mēs izstrādājam standartizētas iekārtas un klasificējam tās izmantojot artikula numurus, lai veicinātu vieglu izvēli un ātru piegādi. Tādējādi jūs vienmēr iegūstat piemērotāko risinājumu no viena piegādātāja. 

Šodienas risinājumi nākotnes prasībām

Mūsu energoefektīvie saldēšanas risinājumi ir izstrādāti tā, lai būtu saskaņā ar mūsdienu prasībām un atbilstu nākotnes starptautisko dzesētājvielu un emisiju noteikumu prasībām. Alfa Laval siltummaiņi ir sertificēti saskaņā ar zemāk minētajiem noteikumiem un standartiem.

  • Energoefektivitāte - Mūsu produkti un risinājumi ietaupa enerģiju, samazina izmaksas un būs aktuāli arī nākotnē.
  • Eksperta uzticamība - Ar vairāk kā 80 gadu pieredzi par siltumapmaiņas tehnoloģijām, mums ir nepieciešamā pieredze un zināšanas.
  • Vienkārši un pieejami - Mēs piedāvājam pilnu standarta produktu klāstu pieejamu no noliktavas. Mūsu produktus ir viegli izvēlēties un uzstādīt.

Alfa Laval Optigo

 

Commercial air coolers for higher and more effective cooling capacity with lower power consumption.

Find out more

Channel partners

Alfa Laval channel partners provide product expertise and excellent service with the goal to help you purchase the right product for your application.

Find out more

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.

 

Refrigeration distribution programme