Datu centra dzesēšana

Datu apstrādes laikā miljoniem serveru, kas atrodas datu centros visā pasaulē, rada ļoti lielu siltumu. Salīdzinājumā ar parastajām serveru dzesēšanas metodēm Alfa Laval var samazināt ar dzesēšanu saistītās enerģijas izmaksas, izmantojot brīvās dzesēšanas avotus un inovatīvas dzesēšanas koncepcijas, piemēram, zemo apgriezienu ventilācijas sistēmas (Low Speed Ventilation), kuru energoefektivitātes rādītājs (PUE) ir zemākais tirgū, proti, tikai 1,07, kamēr tirgus vidējais rādītājs ir 1,5.

data center cooling640x360

Integrētas dzesēšanas sistēmas

Alfa Laval piedāvā izjaucamus plākšņu siltummaiņus, sausos dzesētājus, adiabātiskos dzesētājus un ūdens filtrus, ko var izmantot gaisa un ūdens brīvās dzesēšanas sistēmās, kā arī īpaši izstrādātus zemo apgriezienu ventilācijas gaisa dzesētājus serveru dzesēšanai.

Šos produktus var kombinēt, izveidojot optimizētas un integrētas sistēmas, kas atbilst konkrētā datu centra dzesēšanas vajadzībām.

Īsumā par zemo apgriezienu ventilāciju

Zemo apgriezienu ventilācijas dzesētāji, kas atrodas ārpus serveru telpas, vasarā parasti ir savienoti ar dzesinātāju, bet aukstākā laikā – ar brīvās dzesēšanas iekārtām.

Gaisa plūsmas ātruma samazināšana un optimālas gaisa plūsmas nodrošināšana ļauj samazināt spiediena atšķirības dažādās datu centra izmantojamās platības vietās un attiecīgi novērst tādas problēmas kā „karstie punkti”. Datoru telpas gaisa kondicionēšanas (CRAC) iekārtas nav nepieciešamas, tāpēc serveru telpas uzturēšana kļūst vienkāršāka. Salīdzinot ar konkurējošiem risinājumiem, zemo apgriezienu ventilācija nodrošina zemāko energoefektivitātes rādītāju, proti, 1,07, kamēr globālo datu centru vidējais rādītājs ir 1,5, tāpēc tā ļauj samazināt ar dzesēšanu saistītās enerģijas izmaksas pat par 30% atkarībā no datu centra lieluma, veida un atrašanās vietas.

Low speed ventilation for data center cooling - Watch the video!

Discover Alfa Laval Abatigo

Find out more about Alfa Lavals closed-chamber adiabatic cooler optimized for different applications to deliver long-term savings in water, energy, chemicals and maintenance time.

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.

 

Take the complication out of cooling

Data center cooling equipment and service from Alfa Laval offers advanced solutions that save time, money and make life easier for you.

Find out more 

Adiabātisku dzesēšanas tehnoloģiju ieviešana

Alfa Laval Abatigo paplašina inovāciju robežas, lai iekļautu nākotnes dzesēšanas alternatīvu ar abiabātiskām tehnoloģijām.

Uzzināt vairāk