Centralizētā dzesēšana

Centralizēta dzesēšana nozīmē to, ka vairāku ēku dzesēšanai tiek izmantots viens centralizēts dzesēšanas avots. Alfa Laval produkcijai ir liela nozīme šā ērtā un rentablā dzesēšanas risinājuma nodrošināšanā. Mūsu siltummaiņi un sistēmu risinājumi ir izvietoti visās centralizētās dzesēšanas tīkla ēkās, lai dzesēšanas enerģiju no cauruļvadu līnijas novadītu uz ēku iekšējām sistēmām.

District-cooling-hero-final

 

Centralizētas dzesēšanas sniegtās priekšrocības

Centralizēta dzesēšana ir visērtākā metode dzesēšanas enerģijas ieguvei un sadalei komerciālos lietojumos, un tā sniedz būtiskas priekšrocības gan vides, gan ekonomikas jomā. Aprēķini rāda, ka klienti, pārejot uz centralizēto dzesēšanu, var samazināt pamatdarbības izmaksas pat par 45% salīdzinājumā ar nelielu individuālu dzesinātāju sistēmu izmantošanu, tostarp būtiski samazināt elektroenerģijas, apkalpošanas un remontdarbu izmaksas.

Ekonomiska, viegli pielāgojama un klusa dzesēšana

Alfa Laval centralizētās dzesēšanas sistēmas nodrošina energoefektīvus risinājumus daudzās pasaules vietās. Precīzā temperatūras kontrole, ko nodrošina Alfa Laval izjaucamie plākšņu siltummaiņi, ļauj maksimāli palielināt efektivitāti, lai enerģijas zudumi siltumapmaiņas laikā būtu minimāli. Namīpašniekiem klusās, nevibrējošās sistēmas ir ērti lietot, tās ir viegli pielāgojamas un nodrošina izcilu izmaksu efektivitāti, jo katras ēkas dzesēšanu var regulēt atsevišķi, precīzi pielāgojoties tābrīža vajadzībām. Galapatērētāji var gūt vēl lielākas priekšrocības, ja centralizētā dzesēšana tiek kombinēta ar kādu no Alfa Laval centralizētās dzesēšanas risinājumiem, piemēram, Alfa Laval Maxi, izveidojot vispusīgu, optimizētu sistēmu.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.