Telpu apkure

Telpu apsildes mērķis ir nodrošināt komfortablu iekštelpu klimatu gan mājās, gan darbā un sabiedriskajās ēkās. Uzziniet vairāk par mūsu vispusīgajiem risinājumiem, kas ļauj pastāvīgi un rentabli nodrošināt komfortablu iekštelpu klimatu.

space heating 640x360

Siltumapmaiņa

Atkarībā no iekštelpu klimata un citiem faktoriem siltumapmaiņai var izmantot radiatorus, siltās grīdas vai gaisa sildītājus. Telpu apsildei ļoti bieži tiek izmantots karsts ūdens, jo īpaši tad, ja tiek izmantoti radiatori. Viena no radiatoru alternatīvām ir grīdas apsilde, t. i., zem grīdas seguma iestrādātu apsildes ķēžu izmantošana. Sabiedriskajās ēkās biežāk izmanto gaisa sildītājus, kas telpā izpūš karstu gaisu.

Vispusīgi telpu apsildes risinājumi

Alfa Laval piedāvā vispusīgus risinājumus ar dažādu jaudu dažāda lieluma ēku telpu apsildei. Piemēram, siltumapgādes apakšstacija Micro nodrošina vispusīgu centrālapkures un karstā ūdens padeves risinājumu dzīvokļiem vai nelielām dzīvojamajām mājām, kas pieslēgtas pie siltumapgādes tīkla. Siltuma padeve tiek automātiski regulēta atbilstoši āra temperatūrai, lai iekštelpās uzturētu vēlamo temperatūru un komforta līmeni.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.