Saules enerģijas risinājumi

Saules siltumenerģija ļoti veiksmīgi aizstāj vai papildina citus centralizētās siltumapgādes enerģijas avotus, piemēram, biodegvielas. Alfa Laval piedāvā tādus risinājumus kā plākšņu siltummaiņi, krāna ūdens sistēmas un AlfaPilot vairāku enerģijas avotu vadības bloki, kas ļauj saules enerģiju pārveidot karstā ūdenī, sākot ar ūdens uzsildīšanu mājsaimniecības vajadzībām un beidzot ar centralizēto siltumapgādi.

Solar thermal 640x360

Atjaunojamā enerģija

Siltuma nodošana no saules enerģijas kolektoru paneļiem ir ideāls veids, kā iegūt saules enerģiju. Gludā virsma absorbē saules siltumu, kas tiek nodots šķidrumam, kuru var izmantot radiatoru apkurei un mājsaimniecībā izmantojamā krāna ūdens uzsildīšanai.

Saules enerģijas pārveidošana visā pasaulē

Alfa Laval siltummaiņi nodrošina augstu siltuma apmaiņas efektivitāti, kas nepieciešama, lai izmantotu saules enerģiju. Mūsu plākšņu siltummaiņi, krāna ūdens sistēmas un AlfaPilot vairāku enerģijas avotu vadības bloki tiek izmantoti dažādu inovatīvu risinājumu īstenošanai, tostarp pasaules lielākajā centralizētajā saules enerģijas siltumapgādes sistēmā, kas izveidota Dānijai piederošajā Ērē salā (Ærø), un ar saules enerģiju uzsildīta krāna ūdens nodrošināšanai Pekinas (Beijing) olimpiskajā ciematā.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.