Ģeotermālie risinājumi

Ģeotermālo ūdeņu izmantošana ir ekonomiska un videi nekaitīga siltuma ražošanas metode. Alfa Laval ir plašas zināšanas par dažādām izmantošanas iespējām un labākie tehnoloģiskie risinājumi, kas nepieciešami, lai šo atjaunojamo energoresursu efektīvi iekļautu centralizētās vai komunālās siltumapgādes tīklā.

geothermal heating 640x360

Vienmēr pieejams siltuma avots

Ģeotermālā apkure, izmantojot enerģiju no zemes dzīlēm, ir videi nekaitīgs risinājums, kas ļauj samazināt fosilā kurināmā patēriņu. Turklāt ģeotermālā apkure nav atkarīga no laika apstākļiem, tāpēc tā vienmēr ir pieejama. Ģeotermālo apkuri parasti izmanto papildus citiem siltuma avotiem. Viens no galvenajiem ģeotermālās enerģijas lietojumiem ir karstā ūdens nodrošināšana ēku apsildei un ūdensvada ūdens uzsildīšanai. Ja ģeotermālo ūdeņu temperatūra ir pietiekami augsta, silto ūdeni var novadīt tieši uz siltummaini un izmantot centralizētās siltumapgādes sistēmās.

Zināšanas par dažādām izmantošanas iespējām un labākie tehnoloģiskie risinājumi

Alfa Laval izmanto uzņēmuma plašās zināšanas par ģeotermālās enerģijas izmantošanas iespējām, lai izstrādātu optimālus projektus ģeotermālās enerģijas izmantošanai. Mēs piedāvājam izcilus tehnoloģiskos risinājumus, sākot ar ģeotermālajiem urbumiem un beidzot ar centralizētās siltumapgādes apakšstacijām. Gaisa kondicionēšanas, apkures un dzesēšanas iekārtu institūta (Air-Conditioning, Heating and Refrigeration Institute; AHRI) sertificētie Alfa Laval siltummaiņi ar nerūsošā tērauda vai titāna plāksnēm un ALF priekšfiltri ir optimāla izvēle tādu kodīgu vielu apstrādei kā ģeotermālie ūdeņi.

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.

 

Driving the future in HVAC