Atjaunojamie energoresursi

Pārsteidzoši, bet 49% pasaules enerģijas patēriņa ir saistīti ar iekštelpu klimatu – ar apkuri, dzesēšanu un ūdensvada ūdens uzsildīšanu. Alfa Laval energoefektīvie apkures risinājumi ļauj izmantot atjaunojamos energoresursus vai pārstrādāto enerģiju, lai mazinātu enerģijas patēriņu un atkarību no fosilā kurināmā.

renewable energies 640x360

Gatavība izmantot nākotnes enerģijas avotus

Modernās centralizētās un komunālās siltumapgādes sistēmas ļauj izmantot ļoti dažādus enerģijas avotus. Pārejot no viena enerģijas avota uz citu, nav jāveic nekādas korekcijas vai iekārtu nomaiņa tīklam pieslēgtajās mājās vai dzīvokļos. Turklāt šīs sistēmas ļaus izmantot arī jaunus enerģijas avotus, kas varētu tikt atklāti nākotnē.

Atkritumi ir būtisks siltumapgādes resurss

Alfa Laval risinājumiem ir liela nozīme apkures sistēmās, kurās siltuma ieguvei var izmantot alternatīvus enerģijas avotus. Centralizētās vai komunālās siltumapgādes tīklā var iekļaut vietējos pārstrādes enerģijas avotus, piemēram, ražošanas procesu radīto lieko siltumu, atkritumu sadedzināšanu un biomasu. Arī atjaunojamie energoresursi, piemēram, ģeotermālā enerģija vai saules siltumenerģija, ir potenciāli enerģijas avoti.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.