Alfa Laval plākšņu siltummaiņiem un sistēmām ir liela nozīme centralizētās siltumapgādes nodrošināšanā. Šī drošā un videi draudzīgā siltumapgādes metode ļauj izmantot dažādus siltuma avotus, tostarp atjaunojamos energoresursus vai pārstrādāto enerģiju.

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.

 

Ekonomiski un energoefektīvi risinājumi

Centralizētā siltumapgāde nodrošina siltuma un karstā ūdens padevi no siltumcentrāles līdz siltumapgādes apakšstacijām un tālāk līdz atsevišķām ēkām. Kompaktie Alfa Laval plākšņu siltummaiņi un apkures sistēmas ir būtiski centralizētās siltumapgādes tīkla elementi. Salīdzinājumā ar apvalku-caurulīšu siltummaiņiem, kas agrāk tika izmantoti centralizētās siltumapgādes sistēmās, Alfa Laval energoefektīvie plākšņu siltummaiņi palīdz samazināt pamatdarbības izmaksas un ietekmi uz vidi. Alfa Laval siltummaiņi un sistēmas tiek izmantoti centralizētās siltumapgādes sistēmās visā pasaulē.

Ērta izmantošana un pielāgojamība

Raugoties no patērētāja skatupunkta, centralizētā siltumapgāde sniedz iespēju bez jebkādām pūlēm saņemt siltumenerģiju. Centralizētās siltumapgādes sistēmas boilera izmantošana ir ērtāks un efektīvāks risinājums nekā nelielas individuālo māju apkures sistēmas. Centralizētā siltumapgāde ir viegli pielāgojams un energoefektīvs risinājums, jo tā ļauj izmantot atjaunojamos energoresursus un pārstrādāto enerģiju, kas iegūta, piemēram, ražošanas vai atkritumu sadedzināšanas procesā.

Atrodiet visu, kas Jums nepieciešams Jūsu AVK risinājumiem.

Driving the future in HVAC

Netika atrasti atbilstoši ieraksti