Termālā saglabāšana

Termiskās enerģijas uzglabāšana ir kompakta un ekonomiska alternatīva parasto dzesinātāju izmantošanai. Alfa Laval izjaucamie plākšņu siltummaiņi nodrošina optimālu darbību inovatīvās ledus termiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmās visā pasaulē.

thermal storage 640x360

Sasaldēt un izkausēt – kā izmantot ledus tehnoloģiju

Termiskās enerģijas uzglabāšana ļauj noteiktā laika posmā uzkrāt ledu, lai citā laika posmā to izkausētu un izmantotu. Uzglabāšanai paredzētais ledus lielākoties tiek saldēts naktīs, jo nakts laikā elektroenerģija ir lētāka.

Ledus uzglabāšana ļauj būtiski ietaupīt enerģiju un lietderīgi izmantot pieejamo platību, jo šim risinājumam parasti ir nepieciešama tikai neliela daļa no parastajām dzesēšanas sistēmām nepieciešamās platības.

Pasaules augstākās ēkas dzesēšana

Alfa Laval izmanto jaunākās tehnoloģijas, lai optimizētu siltummaiņus un pielāgotu tos termiskās enerģijas uzglabāšanas risinājumiem. Mūsu izjaucamie plākšņu siltummaiņi tiek izmantoti ledus uzglabāšanas sistēmās visā pasaulē, tostarp arī vienā no inovatīvākajām sistēmām uz šīs planētas, kas ir izveidota Dubaijā (Dubai) pasaules augstākās ēkas Burj Khalifa dzesēšanai.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.