AVK brīvā dzesēšana, šķidrums

Brīvā dzesēšana, izmantojot ūdeni, kas iegūts no upēm, ezeriem vai okeāniem, var būt piemērota ekonomiskai, videi nekaitīgai gaisa kondicionēšanai un tehnoloģisko procesu dzesēšanai. Uzziniet, kā konkrētās situācijās izmantot daudzās priekšrocības, ko sniedz brīvā dzesēšana, un kā to iekļaut vispusīgos dzesēšanas risinājumos.

Free cooling liquid 640x360

Rentabla dzesēšana

Pavasarī un rudenī tiek izmantota gan brīvā dzesēšana, gan dzesinātāji. Vasarā visas dzesēšanas vajadzības tiek apmierinātas, izmantojot dzesinātāju, savukārt brīvās dzesēšanas avots tiek izmantots kondensatora dzesēšanai. Piemēroti brīvās dzesēšanas avoti ietver ledus un sniega glabātavas un upju, ezeru un okeānu ūdeni, kā arī gruntsūdeņus.

Brīvā dzesēšana nozīmē mazāku dzesējošo vielu patēriņu un zemākas izmaksas

Izmantojot brīvo dzesēšanu kā dzesēšanas avotu dažādās situācijās, ir iespējams samazināt videi kaitīgo dzesējošo vielu izmantošanu. Turklāt brīvā dzesēšana ļauj samazināt elektroenerģijas izmaksas; attiecība starp dzesinātāja darbības izmaksām un brīvas dzesēšanas izmaksām ir 5:1. Elektroenerģijas patēriņa samazināšanās pozitīvi ietekmē apkārtējo vidi, jo elektroenerģijas ražošana bieži vien ir saistīta ar gaisa piesārņošanu.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.