AVK dzesēšana

Dzesēšanas sistēmu plānošana var būt ļoti sarežģīts uzdevums, ņemot vērā daudzos faktorus kas ietekmē veiksmīga risinājuma izstrādi. Alfa Laval izmanto zināšanas un pieredzi, kas iegūtas, sekmīgi īstenojot daudzus projektus visā pasaulē, un piedāvā plašu kvalitatīvu siltummaiņu un komplektējošo detaļu klāstu izmantošanai dzesēšanas sistēmās.

cooling general 640x360

Plašs produktu klāsts un uzticama veiktspēja

Tehniskie risinājumi dzesēšanas jomā lielākoties ir saistīti ar viena vai vairāku siltummaiņu izmantošanu. Alfa Laval, izmantojot uzņēmuma plašo siltummaiņu klāstu, nosaka konkrētajām dzesēšanas vajadzībām piemērotāko risinājumu. Mūsu siltummaiņu veiktspēja ir pienācīgi pārbaudīta, kas garantē to drošu ekspluatāciju.

Risinājumi, kas sekmīgi darbojas augsta spiediena apstākļos

Alfa Laval piedāvā risinājumus lieliem projektiem, piemēram, patīkami vēsa gaisa nodrošināšanai debesskrāpjos. Augstās ēkās liels ūdens daudzums ir jāsūknē ļoti tālu, saglabājot nemainīgi augstu spiedienu. Alfa Laval dzesēšanas risinājumi augstām ēkām ietver siltummaiņu izmantošanu spiediena mazināšanai, lai aizsargātu dzesinātājus un gaisa kondicionēšanas iekārtas no pārlieku liela spiediena.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.