AVK apkure

Alfa Laval piedāvā energoefektīvus risinājumus dzīvokļu, dzīvojamo māju, komerciālu telpu, rūpniecisko objektu vai sabiedrisko ēku apkures vajadzībām. Mūsu mērķis ir nodrošināt optimālus apstākļus, sākot ar patīkami siltu iekštelpu klimatu un patīkamu peldbaseina ūdens temperatūru un beidzot ar karsto krāna ūdeni mājsaimniecības vajadzībām.

Heating general 640x360

Kā gudri izmantot enerģiju

Mūsu piedāvātie risinājumi palīdz gudri izmantot pieejamo enerģiju neatkarīgi no tā, kā tiek iegūts karstais ūdens. Piemēram, vasarā, kad ēku apkures sistēmu jauda netiek pilnīgi izmantota, atlikušo jaudu var izmantot, lai uzsildītu ūdeni āra peldbaseinos. Arī siltuma atgūšana ražošanas un citu tehnoloģisko procesu gaitā un atgūtā siltuma izmantošana ēku apsildīšanai ļauj ietaupīt enerģiju un attiecīgi samazināt izmaksas.

Atjaunojamo energoresursu izmantošana

Uzņēmums Alfa Laval savos energoefektīvos apkures risinājumos iespējami bieži iekļauj atjaunojamos energoresursus. Enerģiju, kas iegūta, izmantojot pārstrādi vai atjaunojamos energoresursus, piemēram, ģeotermālo vai saules enerģiju, bieži var izmantot apkures sistēmās kā alternatīvu vai papildu enerģijas avotu.

Driving the future in HVAC

Alfa Laval 360° Servisa Portfolio

 

Lai uzturētu iekārtas teicamā stāvoklī, Alfa Laval piedāvā plašu servisa pakalpojumu klāstu.

Sazināties ar mums, lai uzzunātu, kā mēs varam palielinātu Jūsu produktu veiktspēju.