Tehnoloģisko procesu risinājumi

Apkārtējās vides aizsardzības risinājumi

Augu eļļas risinājumi

Balasta ūdeņu risinājumi

Kuģu izplūdes gāzu risinājumi

Saldēšanas risinājumi

Search within pages and documents

Are you looking for Spare Parts information?

Pieprasīt Alfa Laval kontaktinformāciju

Lūdzu, izvēlaties Jūsu valsti.

Īsumā par Alfa Laval

Trīs galvenās tehnoloģijas

Alfa Laval darbība pamatojas uz trim galvenajām tehnoloģijām: siltuma apmaiņu, atdalīšanu un šķidrumu apstrādi. Visas trīs tehnoloģijas ir ļoti nozīmīgas rūpniecības uzņēmumiem un Alfa Laval ieņem vadošās pozīcijas pasaules tirgū tehnisko zināšanu jomā.

Trīs biznesa nodaļas

Alfa Laval bizness ir sadalīts trīs nodaļās, kas aptver enerģijas, pārtikas un ūdens un kuģu iekārtas. Mūsu klienti ir atrodami dažādās nozarēs, piemēram, ķīmijas, naftas un gāzes, celulozes un papīra, notekūdeņu attīrīšanas, kuģu, enerģijas un pārtikas, kā arī citās. Papildus, mūsu specializētā servisa nodaļa palīdz mūsu klientiem uzturēt Alfa Laval iekārtu izcilo sniegumu.

Vairāk kā 100 valstis

Alfa Laval izstrādājumi tiek pārdoti aptuveni 100 valstīs, no tām vairāk kā 50 valstīs darbojas vietējās pārdošanas struktūras. Uzņēmumam ir 42 lielas ražotnes (22 Eiropā, 10 Āzijā un 8 ASV un 2 Latīņamerikā) un vairāk kā 100 servisa centri.

17 000 darbinieki

Visā pasaulē Alfa Laval šobrīd ir apmēram 17 000 darbinieku, no kuriem lielākais skaits darbinieku strādā Zviedrijā, Ķīnā, Dānijā, ASV un Indijā.

134 gadus jauns

Gustafs de Lavals (Gustaf de Laval) bija tehnikas ģēnijs, kura izgudrojumos ietilpst centrbēdzes separators un pirmā funkcionālā tvaika turbīna. Savas dzīves laikā viņš reģistrēja 92 patentus un nodibināja 37 uzņēmumus. 1883. gadā viņš kopā ar savu partneri Oskaru Lammu jaunāko (Oscar Lamm Jr.) nodibināja uzņēmumu AB Separator, kas ir mūsdienu Alfa Laval priekštecis.

Nepārtraukta attīstība

Alfa Laval darbība pamatojas uz vadošajām pozīcijām trīs galvenajās tehnoloģijās - siltuma apmaiņas, atdalīšanas un šķidrumu apstrādes. Nepārtraukta produktu attīstība ir būtiska, lai stiprinātu konkurētspēju. 2,5% no kopējā pārdošanas apjoma ik gadu tiek investēti pētniecībā un attīstībā, kā rezultātā ik gadu tiek ieviesti 25-30 jauni produkti. 

Fokusējoties uz Servisu

Alfa Laval servisam ir kopējs koncepts, kas aptver visu:  no mazāko rezerves daļu piegādes līdz ilgstošam iekārtu snieguma partnerim. Alfa Laval ir globāls tīkls ar vairāk nekā 200 kvalificētiem servisa speciālistiem, plašu konkurētspējīgu pakalpojumu risinājumu klāstu, unikālām zināšanām un servisa centriem vairāk nekā 50 valstīs.

Pure Performance_keytech_100x100.jpg