2021-06-02 Product News

Jaunākās paaudzes Alfa Laval UltraPure magnētiskie maisītāji sajaukšanai līdz pēdējam pilienam biotehnoloģijās un farmācijā

Alfa Laval paplašina savu veiksmīgo magnētisko maisītāju klāstu ar jauno Alfa Laval LeviMag® UltraPure, kas paredzēts sterilas biotehnoloģisko un farmaceitisko produktu ražošanas vajadzībām.  Ievērojami uzlabota veiktspēja un ievērojami samazinātas uzturēšanas izmaksas, pateicoties ilgāk kalpojošiem, viegli nomaināmiem gultņiem, kas veicina augstāku higiēnu un lielāku ražību.

 

Šo jaunās paaudzes Alfa Laval LeviMag® UltraPure magnētisko maisītāju pamatā ir tas pats patentētais, higiēniskais dizains, kas jau gandrīz desmit gadus tiek izmantots farmācijas nozarē. Tie ir izstrādāti, lai apmierinātu prasības, kas saistītas ar šķidrajiem farmaceitiskajiem preparātiem - no injicējamiem preparātiem, šķīdumiem, plazmas frakcijām un baktēriju un šūnu kultūrām līdz suspensijām vidē -, kam nepieciešama maisītāju tīrības, drenējamības, bioloģiskās slodzes kontroles, zemas slīdes veiktspējas un rūpīgas dokumentācijas apstiprināšana.

 

"Tāpat kā tā priekšgājējam, arī Alfa Laval LeviMag UltraPure ir lāpstiņrati, kas visu laiku levitē spēcīgā magnētiskajā laukā, tāpēc nav tieša kontakta starp gultņu virsmu aksiālo daļu," saka Michael Stenderup, Alfa Laval maisītāju un maisītāju portfeļa vadītājs. "Tas nodrošina ļoti saudzīgu apstrādi, jo gultņa plecs netiek slīpēts. Tas nodrošina arī izcilu sajaukšanu, nepārspējamu tīrību un drošu sauso darbu."

 

Higiēniska sajaukšana ar zemu slīpumu

Jaunais Alfa Laval LeviMag UltraPure nodrošina sajaukšanu ar zemu slīdes pakāpi, saudzīgu produktu apstrādi un vieglu tīrīšanu. Magnētiskajam maisītājam, kas spēj darboties plašā ātruma diapazonā, ir īpaši konstruēts četru spārnu lāpstiņrati, kas nodrošina augstu sūknēšanas efektivitāti. Tas aizsargā produkta integritāti, nodrošina pilnīgu iztukšošanu un nodrošina efektīvu sajaukšanu līdz pēdējam pilienam, jo maisītāju var darbināt sausu. Atvērtā maisītāja konstrukcija nodrošina pilnīgu pārklājumu tīrīšanas uz vietas laikā, padarot efektīvāku produkta atlieku aizvākšanu.

 

Sajaukšana līdz pēdējam pilienam

Alfa Laval LeviMag UltraPure galvenā uzmanība ir pievērsta efektivitātes un produktivitātes palielināšanai. Maisītāji nodrošina produkta homogenitāti līdz pat pēdējam pilienam. Tas sekmē 100 % iznākumu.

 

Ilgāks darbspējas laiks ar nomaināmiem, apkopi neprasošiem gultņiem

Liela LeviMag UltraPure priekšrocība ir vienkārša un ērta magnētiskā maisītāja apkope. Levitējošie gultņi samazina izmaksas, uzlabo produktu drošību un palielina darbspējas laiku. Augstas stiprības spriegumizturīgie vīriešu gultņi, kas izgatavoti no itrija stabilizētas tetragonālā cirkonija polikristāla (YTZP) keramikas, samazina nodiluma daļiņu veidošanos, kas var piesārņot produktu. Arī sieviešu gultņi ir maz nodilumizturīgi. Turklāt vajadzības gadījumā iekšējos gultņus var nomainīt uz vietas, tādējādi padarot apkopi ērtu un rentablu.

 

Pilnīga izsekojamība

Tāpat kā ar visiem Alfa Laval UltraPure produktiem, biotehnoloģiju un farmācijas ražotāji var būt droši, ka Alfa Laval LeviMag UltraPure atbilst stingrajām prasībām, kas noteiktas darbam visprasīgākajos sterilajos lietojumos. LeviMag UltraPure ir aprīkots ar Alfa Laval Q-doc - visaptverošu dokumentācijas paketi. Lai palīdzētu validācijā, kvalifikācijā un izmaiņu kontrolē, tā nodrošina pilnīgu piegādes, ražošanas un piegādes ķēžu pārredzamību - no izejvielām līdz piegādātajām iekārtām. Q-doc nodrošina arī pilnīgu izsekojamību visām ar izstrādājumu saskares daļām.

 

Lai uzzinātu vairāk par Alfa Laval LeviMag UltraPure magnētiskajiem maisītājiem, apmeklējiet https://www.alfalaval.com/products/fluid-handling/mixing-equipment/tank-mixers/levimag-ultrapure/.

Par Alfa Laval


Alfa Laval ir vadošais pasaules mēroga specializēto produktu un inženiertehnisko risinājumu piegādātājs, kas balstās uz savām galvenajām siltuma pārneses, atdalīšanas un šķidrumu apstrādes tehnoloģijām.

Uzņēmuma iekārtas, sistēmas un pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu klientiem optimizēt procesu veiktspēju. Risinājumi palīdz tiem sildīt, dzesēt, atdalīt un transportēt produktus nozarēs, kas ražo pārtiku un dzērienus, ķīmiskās un naftas ķīmijas, farmācijas, cietes, cukura un etanola produktus.

Alfa Laval produktus izmanto arī elektrostacijās, uz kuģiem, naftas un gāzes izpētē, mašīnbūves nozarē, kalnrūpniecībā un notekūdeņu attīrīšanā, kā arī komforta klimata un saldēšanas iekārtās.

Alfa Laval organizācija visā pasaulē cieši sadarbojas ar klientiem gandrīz 100 valstīs, lai palīdzētu tiem saglabāt konkurētspēju globālajā arēnā. Alfa Laval ir kotēta Nasdaq OMX biržā, un 2017. gadā tās gada apgrozījums bija aptuveni 35,3 miljardi Zviedrijas kronu (aptuveni 3,6 miljardi eiro). Uzņēmumā strādā aptuveni 16 400 darbinieku.

www.alfalaval.com

Saistīts saturs: