2019-10-23 Product News

New research into glycol freezing enables further savings with the Alfa Laval DuroShell heat exchanger in LNG fuel systems

Ar DuroShell siltummaini un čaulas siltummaini Alfa Laval turpina virzīt ceļu degvielas gāzes sistēmu tehnoloģijā. Jaudīgais DuroShell, kas ir optimizēts lietošanai kā LNG iztvaikotājs, nodrošina augstāku termisko efektivitāti nekā parastais plates un apvalka dizains, kā arī tirgus vadošo noguruma pretestību. Pateicoties jauniem pētījumiem par glikola sasaldēšanu, to tagad var izmantot vēl kompaktākās un rentablākās iekārtās.

 

Turpmākais kuģu skaita pieaugums, kas kuģo ar LNG, ir viena no būtiskākajām tendencēm mūsdienu jūras industrijā, saka Jonny Hult, Marine Heat Transfer Equipment vadītājs pie Alfa Laval. arvien vairāk kuģu izmanto sašķidrināto dabasgāzi degvielu, mēs redzam lielāku pieprasījumu pēc iztvaikotāju tehnoloģijas, kas var droši pretoties sasalšanai un nogurumam, ko rada spiediens un temperatūra. Duroshell šajā ziņā ir ārkārtēja.

 

Laboratorijas saldēšanas testi nodrošināja izmaksu ekonomiju

 

Duroshell ir optimizēta izmantošanai iztvaikotājs degvielas gāzēs. Ar 100% nerūsējošā tērauda konstrukciju tas var droši apstrādāt sašķidrinātās dabasgāzes ievades temperatūru, kas tuvojas –170 °C vai zemākai temperatūrai. Tagad Alfa Laval ir veicis arī plašu laboratorisko sasaldēšanas testu, iegūstot zināšanas, kas radīs zemākas kapitāla un darbības izmaksas.

 

DuroShell nav ārkārtīgi zemas temperatūras, bet glikola maisījumam, kura sasalšanas temperatūra ir aptuveni -50 °C, ir iespēja sasalt, ja tas saskaras ar tik aukstām šķīvju virsmām

- 90 °C, - Hozē paskaidro. Šīs problēmas risināšana ar augstāku glikola plūsmu ir ļoti dārgs risinājums mūsu klientiem, tāpēc Alfa Laval ir sadarbojies ar SINTEF Energy Research, lai atrastu plūsmu korelāciju abās pusēs un tādējādi izvairītos no šķidruma sasalšanas karstajā pusē. HULT secina, ka tas ļaus kuģu būvētājiem izmantot kompaktāku plātņu un čaulu dizainu ar mazākiem sūkņiem un caurulēm, kas savukārt nozīmēs KAPEIKU un OPEKSU ietaupījumu kuģa īpašniekam.

 

Augsta termiskā efektivitāte, ko nodrošina neizturama noguruma pretestība

 

Duroshell spēja izturēt lielās temperatūras atšķirības degvielas gāzes padeves sistēmās daļēji izriet no speciālajām CutWing plāksnēm, kas ir patentētās Alfa Laval RollerCoaster plates paraugs. RollerCoaster konstrukcija nodrošina augstu turbulenci, kas uzlabo siltuma pārneses efektivitāti un tādējādi ievērojami samazina sasalšanas un fūres risku.

 

Vēl viena unikāla DuroShell funkcija ir PowerPack izkliedes caurules, kas tiek palaistas cauri plates iepakojumam un nodrošina optimizētu plūsmas sadali uz siltuma pārneses virsmas. Šis dizains vēl vairāk uzlabo plates komplekta izturību pret papildu nogurumu, veicot noteiktus LNG pienākumus.

 

No lāzermetinātās plates komplekta līdz RollerCoaster un PowerPack DuroShell ir piekrauta ar līdzekļiem, kas palīdz nodrošināt daudz lielāku izturību pret temperatūru un spiediena nogurumu, nekā iespējams, izmantojot parastas plates un apvalka uzbūves, piebilst Hult. Pamatojoties uz to un mūsu zināšanām par iesaldējošo uzvedību, mēs varam droši apgalvot, ka DuroShell ir labākais tirgus risinājums LNG lietojumiem mūsdienās.

 

Lai uzzinātu vairāk par Alfa Laval DuroShell un Alfa Laval pieeju LNG degvielas sistēmām, apmeklējiet www.alfalaval.com/duroshell-sea

 

 

 

Redaktora piezīmes

 

Par Alfa Laval

 

Alfa Laval ir vadošais specializēto produktu un inženiertehnisko risinājumu piegādātājs pasaulē, pamatojoties uz galvenajām siltuma pārneses, atdalīšanas un šķidrumu apstrādes tehnoloģijām.

 

Uzņēmuma aprīkojums, sistēmas un pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu klientiem optimizēt savu procesu izpildi. Risinājumi tiem palīdz sildīt, atdzesēt, nodalīt un transportēt produktus nozarēs, kas ražo pārtiku un dzērienus, ķīmiskās vielas un naftas ķīmijas produktus, farmaceitiskos produktus, cieti, cukuru un etanolu.

 

Alfa Laval produktus izmanto arī spēkstacijās, uz kuģiem, naftas un gāzes izpētē, mašīnbūvē, kalnrūpniecībā un notekūdeņu attīrīšanā, arī klimata un aukstumiekārtu lietošanā.

 

Alfa Laval pasaules organizācija cieši sadarbojas ar klientiem gandrīz 100 valstīs, lai palīdzētu viņiem turēties uz priekšu globālajā arēnā. Alfa Laval ir iekļauts Nasdaq OMX sarakstā, un 2018. gadā iegrāmatots gada pārdošanas apjoms aptuveni SEK 40,7 miljardu apmērā (apm. 4,0 miljardi euro). Uzņēmumā ir aptuveni 17 200 darbinieku.

 

www.alfalaval.com

Duroshell product image

Kontaktpersonas

Camilla Wallin

Marketing Communication Manager, Business Unit Marine Separation & Heat Transfer Equipment, Alfa Laval

+46 8 530 653 58
camilla.wallin@alfalaval.com

Saistīts saturs: