2018-02-23 Product News

Alfa Laval PureBallast 3 vispirms balasta ūdens attīrīšanas tirgū ar pārskatītu G8 sertifikātu

Alfa Laval PureBallast 3, trešās paaudzes tirgus vadošā balasta ūdens attīrīšanas tehnoloģija, ir pirmais risinājums, lai izpildītu pārskatītās IMO G8 testēšanas prasības. DNV GL, kas darbojas Norvēģijas Jūrniecības iestādes vārdā, 2. februārī izdeva atjauninātu tipa apstiprinājuma sertifikātu, padarot Alfa Laval par pirmo piegādātāju, kas atbilst pārskatītajām G8 prasībām.

 

Kopš darbības uzsākšanas 2006. gadā Alfa Laval PureBallast ir novedis ceļu balasta ūdens attīrīšanas izpildījumā. Šodien 3. PureBallast ir atjaunojis šo vadību, kļūstot par pirmo risinājumu tipa apstiprināšanai saskaņā ar pārskatītajām SJO G8 pamatnostādnēm.

 

Kuģu īpašnieki var būt pilnīgi pārliecināti, ka PureBallast 3 piedāvā veiktspēju, lai nodrošinātu to ievērošanu un aizsargātu mūsu vidi, saka Anders Lindmark, Alfa Laval PureBallast vadītājs. Mūsu klientiem ir vajadzīgi nākotnē pietiekami risinājumi, tāpēc sertifikācija saskaņā ar pārskatītajām G8 pamatnostādnēm ir bijusi augsta prioritāte attiecībā uz Alfa Laval.

 

Klientu pieprasītās stabilās pārbaudes

 

Stingrās pārskatītās G8 pamatnostādnes vairāk atbilst mūsdienu stingrajām ASV krasta apsardzes prasībām. Tās būtiski mainās tāpēc, ka dažas sistēmas, kas tika apstiprinātas saskaņā ar sākotnējām G8 pamatnostādnēm, neatbilst D-2 darbības standartam, ja tām veic papildu testus vai novērtējumu. Klientu organizācijas, piemēram, Starptautiskā Kuģu palāta (ICS), ir centušās panākt pārskatītās G8 pamatnostādnes, cenšoties panākt, lai nozares apjomīgie ieguldījumi balasta ūdens attīrīšanā sasniegtu paredzētos rezultātus, nevis tikai papildinātu aparatūru.

 

balasta ūdens attīrīšanas sistēmas, kas apstiprinātas saskaņā ar iepriekšējām pamatnostādnēm, joprojām var uzstādīt līdz 2020. gadam, nav nepieciešamības nekavējoties iegādāties sistēmu ar pārskatītu G8 atbilstību. Tāpat nebūs nepieciešami iepriekš uzstādīto sistēmu jauninājumi. Tomēr gatavība pārskatīt G8 atbilstību liecina, ka PureBallast ir spēcīgs risinājums, kas ļaus kuģu īpašniekiem maksimāli izmantot savus ieguldījumus.

G8 sertifikācija augsta prioritāte Alfa Laval

 

Alfa Laval, uzklausījis patērētāju bažas un cieši sekojis likumdošanas attīstībai, jau agrāk sāka bioloģiskās efektivitātes pārbaudes saskaņā ar jauno G8 režīmu. 2017. gada 3. ceturksnī tika pabeigti jūras, iesāļūdens un saldūdens testi, arī papildu testi, lai pārliecinātos par rezultātu neatkarību no ūdens temperatūras. Pēc DNV GL pārskatīšanas un ziņošanas Norvēģijas Jūrniecības iestādes vārdā, Alfa Laval 2018. gada 2. februārī saņēma nozares pirmo pārskatīto G8 sertifikātu tikai ar vienu sensoru, kas pievienots PureBallast 3 aparatūrai, un bez izmaiņām tās elektroenerģijas patēriņā vai plūsmā.

 

Tas, ka nekādas lielas pārmaiņas nebija vajadzīgas, vēlreiz pierāda PureBallast tehnoloģiju robustumu, saka Anderss Lindmark. Ar ASV krasta apsardzes tipa apstiprinājumu un pārskatīto G8 atbilstību, 3. PureBallast nodrošina vienotu, nākotnē drošu risinājumu attiecībā uz visām flotēm.

 

Vienkārši sakot, pārskatītais G8 sertifikāts liecina, ka 3. PureBallast nodrošina atbilstību visplašākajam, vissarežģītākajam darbības scenārijam. Kopā ar iepriekš nodrošināto ASV krasta apsardzes tipa apstiprinājumu, liela apjoma ražošanas resursiem, spēcīgām partnerattiecībām un labi attīstītu servisa piedāvājumu, tas apstiprina Alfa Laval pārliecinātu izvēli balasta ūdens attīrīšanā.

 

Lai uzzinātu vairāk par Alfa Laval PureBallast 3 un Alfa Laval pieeju balasta ūdens attīrīšanai, apmeklējiet www.alfalaval.com/pureballast

 

 

Redaktora piezīmes

 

Par Alfa Laval PureBallast

 

PureBalasts, kas bija pirmais komerciāli pieejamais balasta ūdens attīrīšanas šķīdums, ir bez ķīmijas tehnoloģija, ko pārdod un apkalpo Alfa Laval. Svarīga PureBallast sastāvdaļa ir uzlabotais UV reaktors, ko kopīgi izstrādāja Alfa Laval un Wallenius Water, balstoties uz Wallenius Water tehnoloģiju. Visas PureBallast sistēmas ir pieejamas gan ar SJO, gan ASV krasta apsardzes tipa apstiprinājumiem.

 

Par Alfa Laval

 

Alfa Laval ir vadošais specializēto produktu un inženiertehnisko risinājumu piegādātājs pasaulē, pamatojoties uz galvenajām siltuma pārneses, atdalīšanas un šķidrumu apstrādes tehnoloģijām.

 

Uzņēmuma aprīkojums, sistēmas un pakalpojumi ir paredzēti, lai palīdzētu klientiem optimizēt savu procesu izpildi. Risinājumi tiem palīdz sildīt, atdzesēt, nodalīt un transportēt produktus nozarēs, kas ražo pārtiku un dzērienus, ķīmiskās vielas un naftas ķīmijas produktus, farmaceitiskos produktus, cieti, cukuru un etanolu.

 

Alfa Laval produktus izmanto arī spēkstacijās, uz kuģiem, naftas un gāzes izpētē, mašīnbūvē, kalnrūpniecībā un notekūdeņu attīrīšanā, arī klimata un aukstumiekārtu lietošanā.

 

Alfa Laval pasaules organizācija cieši sadarbojas ar klientiem gandrīz 100 valstīs, lai palīdzētu viņiem turēties uz priekšu globālajā arēnā. Alfa Laval pasaules organizācija cieši sadarbojas ar klientiem gandrīz 100 valstīs, lai palīdzētu viņiem turēties uz priekšu globālajā arēnā. Alfa Laval ir iekļauts Nasdaq OMX sarakstā, un 2016. gadā iegrāmatots gada pārdošanas apjoms aptuveni SEK 35,6 miljardu apmērā (apm. 3,77 miljardi euro). Uzņēmumā ir aptuveni 17 000 darbinieku.

 

www.alfalaval.com

Saistīts saturs: