Ar apņemšanos veidot gaišāku pasauli

Gads tuvojas noslēgumam. Kā parasti, vēlamies sirsnīgi pateikties par sadarbību 2021. gadā. Mēs ceram uz turpmāku un pārtikušu sadarbību, koncentrējoties uz progresīvu, ilgtspējīgu risinājumu izstrādi, kas nodrošina gan cilvēkiem, gan mūsu planētai gaišāku nākotni.

Un mēs ceram, ka to paveiksim kopā. Pagājušajā gadā Alfa Laval ir uzstādījusi siltummaiņus mūsu klientu energoefektivitātes lietojumos, kopumā ietaupot 50 GW. Šis ietaupījums ir ļāvis samazināt oglekļa emisijas par 25 miljoniem tonnu gadā - nedaudz vairāk nekā Parīzes pilsētas emisijas. Runājot par klimata kompensāciju... nemaz nerunājot par partnerības prieku un spēku.

 

Sezonas apsveikumi

Partnerība, lai paātrinātu jūsu ilgtspēju

Katrs ietaupītās enerģijas kW ir tikpat vērtīgs kā viens jauns tīras enerģijas kW. Alfa Laval zina, kā padarīt jūsu procesus efektīvākus un ilgtspējīgākus. Jau vairāk nekā 90 gadus mēs esam izstrādājuši plākšņu siltummaiņus, lai optimizētu siltuma pārnesi apkures un dzesēšanas darbos.

Šajā videoklipā jūs varat uzzināt, kā mūsu inovatīvie risinājumi jau tagad atbalsta klientu pieaugošo vajadzību pēc energoefektivitātes un emisiju samazināšanas.

 

Uzziniet vairāk par Alfa Laval energoefektivitātes risinājumiem