Pieprasīt Alfa Laval kontaktinformāciju

Lūdzu, izvēlaties Jūsu valsti.

2017-08-03 Product News

Alfa Laval izstādē Drinktec 2017 – “Lai notiek!” kopā ar mums

Lai notiek izstādes Drinktec Alfa Laval stendā paviljona B3 stendā 3-323, kur mēs iepazīstināsim alus un citu dzērienu ražotājus ar Alfa Laval risinājumiem ražības palielināšanai no visa ražošanas procesa, kā panākt vajadzīgo garšu daudzveidību un sasniegt dzērienu garšas tīrību, vienlaikus maksimāli palielinot energoefektivitāti, darbspējas laiku, ūdens ietaupījumu un atkritumu pārstrādi.

Alfa Laval Dealkoholizācijas Modulis

Izstādē mūsu produktu vidū gribam izcelt dealkoholizācijas moduli - siltummaiņu, instrumentu un plūsmas vadības apvienojums, kas viena procesa ietvaros un ar mazām izmaksām zemā temperatūrā un spiedienā efektīvi ražoto bezalkoholisko alu, kurā spirta tilpumkoncentrācija nesasniedz 0,05 %. Vispirms modulis no alus atdala gāzes, kondensējamās gaistošās vielas ievada atpakaļ alus plūsmā un pēc tam atdala spirtu ar tīru tvaiku, kas plūst augšup īpašā tvaikošanas cilindrā. Spirts izdalās tvaika veidā, kas tiek kondensēts un savāks. Šis pilnīgi automatizētais, energoefektīvais modulis vienā ciklā teicami atdala spirtu, izmantojot atdalīšanas principu, kas ir ārkārtīgi efektīvs zemā temperatūrā un spiedienā un tādējādi nodrošina minimālas ekspluatācijas izmaksas.

Stendā tiks izstādīti:

  • Alfa Laval LKH Prime ir pašuzsūcošs gaisa skrūves sūknis, kas ir izstrādāts, lai alus un citu dzērienu ražošanā nodrošinātu CIP (tīrišana uz vietas) sistēmu maksimālu efektivitāti, turklāt tas darbojas klusi. Tas var sūknēt arī produkciju, tādējādi samazinot kapitālieguldījumus. 
  • Alfa Laval TJ40G rotējošā strūklu galva ir tvertņu tīrīšanas mašīna, kas nodrošina izcilu tīrāmību un galaprodukta kvalitāti, vienlaikus samazinot piesārņojuma risku. Tā ir izstrādāta, lai optimizētu ūdens un ķimikāliju taupīšanu.
  • Alfa Laval Brew 2001 ir vienīgais lieljaudas pilnīgi hermētiskais apakšējās padeves risinājums optimālai alus priekšdzidrināšanai un atsvaidzināšanai. Ar ļoti energoefektīvu bezkļūmju darbību tas nodrošina ražīgu, bet maigu apstrādi.
  • Alfa Laval Foodec dekanters ir ideāli piemērots ražīguma palielināšanai visā alus darīšanas procesā, sākot no misas pārstrādes un notekūdeņu attīrīšanas līdz izlietoto graudu un rauga atūdeņošanai.
  • Alfa Laval Iso-Mix ir pierādījis, ka rotējošie strūklas jaucēji optimizē alus rūgšanu, un tos izmanto arī sajaukšanai un dzērienu sīrupa pagatavošanai. Turklāt speciāla versija var veikt sauso apiņošanu. Šī sistēma uzlabo kvalitāti un samazina jaukšanas ilgumu, enerģijas patēriņu un izmaksas.
  • Alfa Laval Hybrid Powder Mixer ir ideāli piemērots pulveru, piemēram, saldinātāju vai stabilizētāju, izšķīdināšanai, ražojot dzērienus. Ir divi sūkņi ar kopīgu piedziņu, tāpēc nav vajadzīgi papildu sūkņi.

Lielām un mazām alus darītavām

Alfa Laval progresīvie alus darītavu risinājumi, sākot no atsevišķiem moduļiem līdz pilna procesa blokiem, ir izstrādāti, lai palīdzētu jums, alus ražotājam, palielināt ražību, vienlaikus samazinot enerģijas un ūdens patēriņu, atkritumus un emisijas. Mūsu pakalpojumi ietver arī auditus un modernizāciju, lai uzlabotu uzstādīto sistēmu veiktspēju. Kopā mēs sasniegsim maksimālu ražošanas efektivitāti un minimālu ietekmi uz vidi.

Dzērienu ražošana bez rūpēm

Bezalkoholisko dzērienu ražošanā galvenais uzdevums ir sīrupa un galadzēriena viendabīga sajaukšana. Alfa Laval maigi jaucošo maisītāju un ātro strūklas jaucēju apvienojums garantē kvalitāti katrā niansē, nodrošinot maksimāli efektīvu ražošanu. Vienlaikus jūs uzturat izcilu higiēnas līmeni. Apvienojumā ar mūsu ekonomiski izdevīgajām tvertņu tīrīšanas iekārtām un risinājumiem, gāzēto un negāzēto bezalkoholisko dzērienu ražotāji saņem pilnīgu sirdsmieru.

Nepārtraukta darbība, optimizācija un pieejamība

Alfa Laval’s 360° Servisa Portfolio uzdevums ir palielināt mūsu klientu iekārtu produktivitāti, nodrošinot visu sistēmu visaugstāko darbības efektivitāti.

Preses brokastis

Laipni lūdzam 12. septembrī no pulksten 9.30 līdz 10.30 piedalīties mūsu preses brokastīs stendā, kur mēs īsi iepazīstināsim ar eksponētajiem produktiem. Pēc prezentācijas esat aicināti uzkavēties, lai pie kafijas un brokastīm padziļināti aprunātos ar mūsu ražošanas un tirdzniecības speciālistiem.

Lai iegūtu plašāku informāciju par Alfa Laval dalību Drinktec, apmeklējiet www.alfalaval.com/drinktec

Par Alfa Laval

Alfa Laval ir visā pasaulē nozīmīgs specializēto iekārtu un inženiertehnisko risinājumu piegādātājs, kas balstās uz trim galvenajām tehnoloģijām: siltumapmaiņu, atdalīšanu un šķidrumu apstrādi.

Uzņēmuma iekārtas, sistēmas un pakalpojumi ir izstrādāti, lai palīdzētu klientiem optimizēt procesu izpildi. Šie risinājumi tiem palīdz sildīt, dzesēt, atdalīt un transportēt produkciju nozarēs, kas ražo pārtiku un dzērienus, ķimikālijas un naftas ķīmijas produktus, farmaceitiskos līdzekļus, cieti, cukuru un etanolu.

Turklāt Alfa Laval ražojumi tiek izmantoti spēkstacijās, uz kuģiem, naftas un gāzes izpētē, mašīnbūves nozarē, kalnrūpniecībā un notekūdeņu attīrīšanā, kā arī komfortabla mikroklimata un dzesēšanas iekārtās.

Alfa Laval starptautiskā organizācija cieši sadarbojas ar klientiem gandrīz simt valstīs, lai palīdzētu tiem atrasties pasaules tirgus priekšgalā. Alfa Laval akcijas tiek kotētas Nasdaq OMX, un 2016. gadā Alfa Laval publicētais gada pārdošanas apjoms bija 35,6 miljardi SEK (aptuveni 3,77 miljardi EUR). Uzņēmumā strādā aptuveni 17 tūkstoši darbinieku.

www.alfalaval.com

Drinktec_stefan2_640x360.jpg

Lai iegūtu plašāku informāciju par Alfa Laval atrašanās vietu, preses brokastīm, iekārtam un pakalpojumiem, lūdzu, apmeklējiet alfalaval.com/drinktec

 

Saistīts saturs: